pjeskarenje,galvanizacija

pjeskarenje,galvanizacija

Član
Pomoc: namjeravam poceti restauraciju kadeta c coupe-a 77g. I...
dali iko zna da negdje u sarajevu postoji neko ko radi pjeskarenje,cuo sam za par ljudi negdje u lukavici cini mi se da ima neki ciko sto to radi,imali da neko zna nesto o tome,iskustva,savjeti itd sve prihvatam
ili nesto sto bi vise volio neznam jel se to tacno zove galvanizacija ono potapanje u kadu s kiselinama itd.dali to postoji igdje u BiH sve informacije dobro dosle
HVALA UNAPRIJED:icon_question:
 
nazovi 063334067 spomeni mene i servis u Blazuju,objasnit ce ti covjek sve,inace radi pjeskarenje svega i svacega...okolina Kiseljaka je u pitanju
 
Član
.nOKe je napisao(la):
sta trebas pjeskarit, ja se znam sa borom, lukavica ;)

kontao pjeskariti kompletnu sasiju,
to mi radi :cool: kakav je s cijenama,odnosno znas li ikoga da je radio vec nesto
a onda neznam s druge strane koliko je to pjeskarenje zdravo za lim,bas me interesuje imali iko iskustva s tim?
 
Legend
boro ne moze to uradit, kod njega je relativno mala masina, radi vecinom manje povrsine tipa felge, neke manje figure od metala, stakla i to je to..

nisam cuo da je neko radio pjeskarenje sasije.. tako da ti na zalost ne mogu nista reci u vezi toga..

pozzz
 
znaci,dao sam ti broj covjeka koji pjeskari sve,kamionske sasije,celicne felge... da nebi puno komplikovao,ni ti ni mi ovdje,nazovi ga pa ce ti objasniti
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
znaci,dao sam ti broj covjeka koji pjeskari sve,kamionske sasije,celicne felge... da nebi puno komplikovao,ni ti ni mi ovdje,nazovi ga pa ce ti objasniti
zvacu ga svakako danas nedelja pa mi neugodno mozda cova odmara


.nOKe je napisao(la):
boro ne moze to uradit, kod njega je relativno mala masina, radi vecinom manje povrsine tipa felge, neke manje figure od metala, stakla i to je to..

nisam cuo da je neko radio pjeskarenje sasije.. tako da ti na zalost ne mogu nista reci u vezi toga..

pozzz

ok hvala pozzz
 
Top