PITANJE?

PITANJE?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
da li neko zna postoji li mogucnost kartichnog placanja (na rate) pri kupovini felgi u onoj autopraoni preko puta parkinga gdje su okupljanja na Vrbanji i da li je neko vec gledao kakav je izbor felgi i cijene ?

pozzz ;)
 
Član
znam ja odg. NE MOZE:D
pitao ja vec, ne nude to, ne mozes ni staro za novo... znaci iskljucivo kesh
 
Član
Da ja dodam u onoj Autopraonici ima pravo velik izbor , ja kad sam s drugom ishao da on uzima felge lik izvadi katalog 2342345634675 stranica :D

A ja mislim da bi se mogli dogovoriti za placanje makar u 4 rate ...
 

IGY

Član
DiAbLo je napisao(la):
Da ja dodam u onoj Autopraonici ima pravo velik izbor , ja kad sam s drugom ishao da on uzima felge lik izvadi katalog 2342345634675 stranica :D

A ja mislim da bi se mogli dogovoriti za placanje makar u 4 rate ...

ali je zato skuplji od svih ostalih ba 20 %
 
Član
Ja sam kupila do sada sve felge tamo, zato sto dobro te ljude znam, veliki je izbor, ali da su prekskupi i da se jeftinije moze naci, to stoji, a mislim da samo mozes platiti u gotovini ili racunom preko firme!
 
Član
imam nake gotovine al zhao mi dat za felge ostavio lovu za mora valja na godishnji al pogledat cu u volanu nije ni kod njih los izbor samo pegla mi u tz ici
 
Član
E ovako vidi ovi imaju dobar izbor al lupe kako kome koju cijenu, sad cu ja ici prati auto za jedno sat vremena kod njih, dole sam preplacena za pranje, pa cu ti javiti sta kazu na kartice ;)
 
Član
aidic je napisao(la):
E ovako vidi ovi imaju dobar izbor al lupe kako kome koju cijenu, sad cu ja ici prati auto za jedno sat vremena kod njih, dole sam preplacena za pranje, pa cu ti javiti sta kazu na kartice ;)


limtevo;)
 
Član
;) Eh ovako sad sam ti provjerila, nemaju mogucnost placanja karticom uopste, moze samo gotovinom, ili racunom preko firme, a broj ti je 033/204-815, pa ne moras ici do njih za sve sto te u buducnosti zanima nazoves na taj broj, prvo provjeris pa odes! Sorry zbog kartice :(
 
Član
aidic je napisao(la):
;) Eh ovako sad sam ti provjerila, nemaju mogucnost placanja karticom uopste, moze samo gotovinom, ili racunom preko firme, a broj ti je 033/204-815, pa ne moras ici do njih za sve sto te u buducnosti zanima nazoves na taj broj, prvo provjeris pa odes! Sorry zbog kartice :(

nema veze nasao sam nesto u volanu tebi hvala na trudu ;)
srce si:icon_redface:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top