pitanje

pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ljudi ja imam jedno pitanje. Imam skodu 105L iz 1979 god i interesuje me koji joj motor mogu ugraditi da bude jaca sobzirom da je njoj motor nazad. Gdje se u BiH moze naci motor da se kupi, jel samo autootpad ili....
 
Član
pascal2007 je napisao(la):
Ljudi ja imam jedno pitanje. Imam skodu 105L iz 1979 god i interesuje me koji joj motor mogu ugraditi da bude jaca sobzirom da je njoj motor nazad. Gdje se u BiH moze naci motor da se kupi, jel samo autootpad ili....

de se ti prvo predstavi
 
Član
dobro ba sto napadate odma covjeka...polako, i nek mu ko da konkretan odgovor, a ne odma predstavljanje...mozda cojk nije jos vidio pravila...

nego da mu ja odgovorim...
tesko ti je ba to, ti su motori mali i prilagodjeni za te skode i ne vjerujem da moze sta drugo tu stat, mozda se sta probere, al tesko...
 
Član
Sve se moze uraditi, uz dobru volju i trud i mnogo novca! Sve zavisi od tebe! U ficu ljudi ubacuju druge motore a da nece u skodu!
 
Član
Znam jednog majstora koji je u porsea ubacio 2.5 TDI motor! Jset to tuga ali sta ces!
 
Početnik
moze nego sta, treba gledat da se izabere motor koji zahtijeva sto manje prepravljanja,s tim da mjenjac ostane isti..zavisi koliko si spreman platiti..
kad budes postavljao slike, slikaj malo i nazad motor, da se vidi otprilike sta bi moglo da se strpa.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top