Pitanje

Pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hvala ekipa. Stvarno ste mi puno pomogli :cool:
naravno ak bude još pitanja (bit će sigurno :) ) budem pito jer vidim da stvarno volite pomagat neznalicama :p
 
Član
ma jok svi se vole pokazat kako su pametni ovima koji pojma nemaju. :) a ovi koji pojama nemaju nemaju pojma jer su ljeni da se malo sami potrude da pretraze forum jer je sve vec 100 puta napisano. doduse oni koji bi se i potrudili da potraze nemogu jer vecina postova ima subject "pomoc" ili "pitanje" i varijacije toga na temu hitnosti i gorenja pod nogama.

stoga predlazem da od sada se banuje svak ko postavi subject posta sa: pomoc, pitanje, dilema, hitno.

NHF Cofy sto ja smaram u tvojoj temi al i ti si mogao napisati "koje pojacalo za DLS 125 i Magnat Racer 320" a ne vako.

i na kraju da odgovorim na pitanje konkretno.

pojacala jako puno ima koja bi odgovorila na zadatak da pokrenu te zvucnike kako treba i izvade sve iz njih. DLS 125 nece biti glasni kao ti magnati jer su magnati 20cm. takoder treba biti oprezan s pojacavanjem i stimanjem jer 13ka nece trpit ful opterecenje u vratima bez HPF stoga nek ti to neko nastima kako treba.

ja bi sebi kupio ESX 480. za tu klasu zvucnika savrseno pojacalo savrsene cijene. ako imas jos oko stoje viska kupi DLS CA41. ako ti ovaj prvi je preskup onda imas BP, SONY, Pioneer. ima i Magnat RX44 i mac audio Z4100 i tako bi mogao jos dugo nabrajati.

sreca niko ne cita citave postove. mozda ce samo Eddo procitati.

sjetih se sta mi je pa sam se oteo kontroli. danas sam nakon dosta vremena udisao smolu pa me uzelo.
 

IGY

Član
evo Fare procitao sam sve sto si napisao :D
i da slazem se sa tobom oko naslova teme cak sam i stavljao obavjestenja no niko to ne gleda izgleda
pa prepravim naziv teme a onda se pocnu buniti da im je neko obrisao temu
cofy ovo nema veze sa tobom samo primjere navodim
a sad esx sx480 je odlicno pojacalo ja ga koristim i sve preporuke za isto ;)
 
Član
Faris ja sam one zvučnike i woofer samo kao primjer naveo... njih sam trenutno gledao tak da sam njih i napisao.

Tražio sam bio po forumu, al nisam našao ništa konkretnoga.

Ja se ispričavam zbog naziva teme... Ako smeta možete prepraviti što se mene tiče ;) :cool:

Još jednom hvala svima što su mi pomogli oko ovog pitanja.
 
Član
eto da rezimiramo pozeljno je da pojacalo ima 20ak% vise snage nego zvucnici radi boljg zvuka i gubitaka na skretnici.
 
Član
Jel zna neko kakvo je ovo pojačalo? Probo sam googlat al ništa pametnog nisam našo. Na njemu samo piše DAT... Jel neko zna koji je to model i koje su mu performanse? Ako je neko imao isto takvo ili ima nekog iskustva s njim nek napiše. ;)
i596632_IMG0494.jpg
i596631_IMG0493.jpg
i596630_IMG0492.jpg


)Jebiga, slike su loše jer sam sliko s mobom)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top