pitanje

pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozz...
imam pitanje...
dugo razmisljam o ovome,a neznam koga da pitam...
posto mi je prva stvar bila no1 staviti spojler na brava,zanima me kako da izvedem to....
pogledajte spojler koji bi stavljao,drugi ne dolazi u obzir,jer mi se jedino ovaj svidja,ali kad bi stavio ovakav,nebi mogao gepek otvarati,nebi mogao nista...
imali iko ikakvu soluciju....
ovako izgleda kad se gepek otvori
FiatBravaHGT.png



sry nisam mogao naci sa ovorenim gepekom,a sad mrak vani da slikam...



a ovako izgleda sa spojlerom


brava-rear-spoiler-ra-bkms.gif


carzone_brava.jpg


pic-53800.jpeg
 
Član
99% je da se taj spojler pricvrsti za vrata gepeka,a ne na lim koji je fiksan,znaci sa strane gepeka...
cisto sumnjam da se privrsti za bokove auta,prvo se raspitaj gdje se kaci,vidjao sam vec takvih spojlera,i svi su se montirali na vrata gepeka,a ovo sa strane tako izgleda kad zatvoris gepek,inace u zraku izgleda kao da vrata imaju produzetke sa strane,valjda me razumijes:icon_rolleyes:
 
Skoro je jedan lik rekao,kaze kakvi su ono spojleri na cosworthu,ne zna coke da je to fabricki,al
jbga ja ne bi ovo turio na bravu!!!;)
 
Član
hmmm
kontam,na sta mislite....
mislim da ste u pravu,bas ja jucer razmisljam,jebo majku,a bil ja ikako mogao uzeti taj spojler,pa ga pricvrstiti na nesto u obliku daskice,nesto jako tanko,isto materijala ko spojler,pa ga na gepek,pa da stoji na gepeku,i da izgleda ko da je pricvrscen na bokove,kad pogleda jutros komentare,i pogleda sliku malo bolje,pa upravu ste,on se i pricvrsti za bokove...
:D
svaka cast,ja nebi ni za 1 000 godina skontao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top