pitanje ?

pitanje ?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ako neko ima iskustva sa alfom 146 da mi kaze vise o njoj ... prdnosti-mane ... i interesuje me njen 2.0 ts motor ... HAJDE LJUDI ZNAM DA VAS IMA STO ZNATE NEMOJ DA VAM BUDE MRSKO PISATI :icon_smile:
 
Član
ja i jaran smo imali 145 to je isto samo sto su bile 1.6 16V TS onako dobro auto imo sam je mjesec al kad je hladan kod obadvojce trokira cim se ugrije ide ko luda
 
Član
arminnn je napisao(la):
ja i jaran smo imali 145 to je isto samo sto su bile 1.6 16V TS onako dobro auto imo sam je mjesec al kad je hladan kod obadvojce trokira cim se ugrije ide ko luda

kakva je potrosnja bila ?
 
Član
kazem ti nisam je dugo vozo pa je nisam ni testiro. podnosljivo je oko 9 - 10 litara koliko sam ja primjetio

bmwscaner je napisao(la):
bjezi od toga sto galje koga god znam da ima alfu uvjek place radi necega

:lol::lol::lol: to si upravu
ja kad sam je kupio svi su me napali
ma odmah je prodo
 
prodat nikad pogotovo s takvim motorom moro bi nac podobru budalu potrosnja sigurno oko 10 ili iznad 10 litara gradske jos ako ga cepis nek ti je bog na pomoci...ja mislim da su ti te dvije stvari pored jos "lako dovaljivih" djelova dovoljno NE u vezi s kupovinom toga...
 
Član
aha imaju... ono nesto..... onu bugovitu elektroniku... i naviku kvarenja, abnormalne potrosnje..... da ne nabrajam.... osto bi prekovremeno na poslu :D
 
Član
Ako ti je bitna potrosnja, nemoj Alfu.

Ti TS motori trose preko litru vise u odnosu na motore iste zapremine drugih proizvodjaca.

A jos kad dodju u godine, onda popise sve zivo...
 
Član
kazu da nove alfe imaju svjetlo ispod haube i ispod auta i jos k tome dobijes podlosku za lezanje pod autom kad se nesto pokvari i imas ta svijela da ti nesto svijetli dok radis :)
i dobra je alfa auto samo sto ga nesmijes vozati pokvari se :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top