Pitanje?

Pitanje?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav svima..ovako zanima me koliko bi otprilike mogao trazit za Golfa 4 1.9Tdi,2005 godiste...preso 50000 jer jer vozio prije stariji covjek ...znaci auto nema ogrebotine stvarno ga je matori pazio i sve...full oprema je auto..samo nema kozu...ako ko moze dati savjet..hvala unaprijed
 
Član
ako se nisi predstavio onda ti preporucujem jer ce ti tema biti lock otidji na predstavljanje gore i predstavi.. a neznam ja sam neki dan uzeo sivog 2001god. jako ocuvanog s servisnom knjigom i s predjenih 140000 za 16500 i to ko meni u jednoj auto kuci jer tu inace uzimam auta a i stari je dobar s covjekom i neprodaje svasta..auto je bez rege i bez icega..ja mislim ako je tvoje 2005 da ispod 22000 nebi trebao jer gledaj 2004 god, golf 5 kosta 23-25000.. neznam ipak ti opet to vidi koliko je tebe izasao i to.. pozz
 
Član
ii da mada je to godiste cisto sumnjam da ce neko dati tolike pare kad moze jos malo dodati i kupiti 5-icu.. svak ima svoje misljenje tako da imam i ja svoje i da je moje auto ja ga ispod tih para nebi dao.. nadjes nekog bogatuna i prodas mu onaj ko zna sta je auto:cool:
 
Član
ja mislim da ima i tih primjeraka.. i meni je cudno vidi nisam na to ni pomislio..hmmmm
 
Član
sorry..eto predstavio sam se ....da napomenem golf je za americko trziste pravljen..nema neke bitne razlike...mozda zato postoji 2005 ..mozda se za njihovo trzise presto poslije 2005 proizvodit...
 
Član
Rossi je napisao(la):
sorry..eto predstavio sam se ....da napomenem golf je za americko trziste pravljen..nema neke bitne razlike...mozda zato postoji 2005 ..mozda se za njihovo trzise presto poslije 2005 proizvodit...

ja sam mislio..... sudeci po raznim stranicama npr gdje biras felge chiptuning.... golf 4 je do 03 u europi a u USA 04.... to je ono sto sam ja primjetio mada.... mislim da 05 golfa nema
 
Član
ovako golf 4 se proizvodio do 2006...ovak evo copy/paste sa wikipedia(online encyclopedia)....
http://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf  - link odakle sam ovo copy....

The Golf Mk4 was first introduced in August, 1999, followed by a notchback version (VW Bora or, in North America, again VW Jetta) in August, 1998 and a new Golf Variant (estate) in March, 1999. There was no Mk4 derived Cabriolet, although the Mk3 Cabriolet received a facelift in late 1999 that comprised bumpers, grill and headlights similar to those of the Mark 4 models. New high-performance models included the 3.2L VR6 engined four-wheel-drive Golf R32 introduced in 2002. There was also a 2.8L four-wheel drive Golf V6 4Motion version available, succeeding the Mk3 VR6 which used a 2.8L VR6 and only had front-wheel drive.
As of 2008, certain variants of the Golf/Bora Mk4 are still in production in Brazil, China, and Mexico. Revised versions of the Mk4 are currently on sale in Canada marketed as the City Golf and City Jetta. The two models are VW Canada's entry-level offerings. They received a significant freshening for the 2008 model year, including revised headlamps, taillamps, front and rear fascias, sound systems, and wheels. Both models are offered only with the 2.0L SOHC 4-cylinder gasoline engine, rated at 115 hp. They are the only entry-level offerings with an optional 6 speed automatic. The production of Golf MK4 for the USDM ended in 2006.
 
Član
ma strano trziste ja sam primjetio bar kod nas da ima golf do 04 max hh jer 5 pocinje s prizvodnjom 05
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top