Pitanje

Pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mozda ce nekima i biti glupo,ali sta cu kad neznam.

Znaci interesuje me na sljedecoj slici za sta sluzi bijelo-crveni dzek,i zanima me koju opciju mora imati cd player u autu da se moze prikljucit taj dzek.

Unaprijed hvala!!!

Evo slike,znaci ovakav kabal ali ima crveno-bijele dzekove sa obe strane.
 
Član
Ako se ne varam, to bi trebao biti audio kabal, crveni i bijeli dzek sluze za prenos zvuka, jedan je lijevi, a drugi desni... Trebao bi imati aux in na radiu da bi to funkcionisalo... Imam ja takva tri kabla koji mi idu od kompa do pojacala u sobi... A u autu imam kabal koji ima i zuti dzek, osim ova dva, pa prenosi i video na dvd... Tako mislim da bi to trebalo biti to...

P.S.

U autu imas cesce aux in, koji je sa prednje strane i izgleda takav, da se ovaj drugi dio kabla moze u njega staviti... Pa ako ti treba da spojis recimo mp3 player na radio, onda nadjes kabal koji ima sa obe strane ovaj dzek kao od slusalica, pa ga tako povezes...

Ne kontam se bas puno u muziku, ali ovo je iz mog iskustva....
 
koliko sam ja skonto', taj kabal sto ti imas ima sa obe strane ta dva prikljucka (crveni i bijeli)
ako je tako, onda to najvjerovatnije sluzi da se player spoji na pojacalo, znaci player mora imati izlaze za pojacalo u koje se kopca taj kabal, i onda skopcas u pojacalo i to je to
(ako grjesim ispravite me)
 
Član
Sa obe strane ima ova dva dzeka...? Imam ja i takav, ali mi ne sluzi nizasta...:lol: Mislio sam da je kao ovaj na slici, tj. nisam dobro procitao....:icon_biggrin:
 
Član
taj kabal služi da spojiš player na pojačlo,na playereu moraš imati line out on ide na pojačalo na line input a poveže ih taj kabal
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top