Pitanje

Pitanje

Pozdrav ekipa, zanima me kako funkcionise kvalitetna organizacija meeta. Manje - vise sam upoznat sa logistikom. Ono sto me zanima, mada nisam siguran da ce biti mogucnosti za to, je kako funkcionise organizacija sexy car washa? Kako stupiti u kontakt sa djevojkama, koliko se naplacuje performans i svi ostali prateci detalji.
Da ne bude suplja prica, ili da ovo ne izgleda manijacki, radi se o, kako je planirano, velikom Bmw meetu u Tuzli 21.07. ove godine.
Hvala, nadam se da neko ima konkretan savjet oko ovog pitanja a i svi ostali savjeti su pozeljni.

Pozdrav
 
Član
Evo kontam... Ako vec organizujes veliki event i hoces da bude neka kulturica onda ti je suvisan sexy car wash.. Meni je to vise onako za koridu i slicne manifestacije, a manijacki ce izgledati svakako :p Salim se, mislim da imas hiljadu boljih varijanti za uloziti lovu u tuning show od ovoga.
Ali eto ako bas hoces da napravis cimburijadu, nadjes 3-4 fute na potezu Tuzla-Puracic, das im po cvaju i to je to. Samo se potrudi da imaju barem 32 zuba, zajedno :D
 
Evo kontam... Ako vec organizujes veliki event i hoces da bude neka kulturica onda ti je suvisan sexy car wash.. Meni je to vise onako za koridu i slicne manifestacije, a manijacki ce izgledati svakako :p Salim se, mislim da imas hiljadu boljih varijanti za uloziti lovu u tuning show od ovoga.
Ali eto ako bas hoces da napravis cimburijadu, nadjes 3-4 fute na potezu Tuzla-Puracic, das im po cvaju i to je to. Samo se potrudi da imaju barem 32 zuba, zajedno :D

Druze nije tuning show nego meet. Po mom skromnom misljenju tu ima razlike. To je prvo.
Drugo, bio sam, a i gledao sam mnogo "kulturnije" meetove koji su imali navedeni performans tako da ne bih rekao da je to iskljucivo za koridu.
Trece, ne pricamo o cigankama koje se jebu za cvaju.
U svakom misljenju, hvala na savjetu.
Pozdrav
 
Član
Ja se isto slazem da to nije za ovakve stvari. Mi kada smo svoj prvi meet organizirali neki su bili za to ali ipak pamet je prevladala i nismo to napravili. Koliko god redara mislis imati na meetu u slucaju da imas plesačice trebat ce ti duplo vise redara. To odmah privlači goste koji ce doci samo radi toga, a to znaci puno pijanih ljudi i sansa da izbije neko sranje je jako velika.
Dalje sto se organizacije tice,moraš znati priblizan broj ljudi zbog hrane i pica ako mislis to nuditi.
Tu je naravno prijava skupa u policiji ali to nije nikakav problem, to se sredi za 10min.
Dalje se moraš pobrinuti za ozvucenje,wc ukoliko ih nema tu gdje mislis organizirati...

Uglavnom jako puno toga imas za brinuti se tako da su po meni plesačice samo bespotreban trosak i rizik. A ako ih stvarno želiš znam da su nase kolege sto imaju moto klub dovodili iz Banja Luke, čovjek ih dovede smjesti i na tebi je samo da mu platis.

Nama je lani da bi u svoj toj brizi oko organizacije upala i ona organizacija amus ili tako nesto. Na prijavi u policiji smo naveli da ćemo imati DJ-a i naravno ovi odmah zvali da uplatimo za autorska prava.

Ukratko hocu ti reci da ces morati dobro zasukati rukave i bolje ti se pobrinuti za trazenje sponzora nego za ovo.

Očekuj dosta neprospavanih noci i jako puno muke. Mi smo upravo u organizaciji 4. meeta i koliko god smo se uhodali u sve opet zapne na sto strana.

To ti je par dobronamjernih savjeta od mene a ako ti bilo sto jos trebadne slobodno pitaj.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Član
Druze nije tuning show nego meet. Po mom skromnom misljenju tu ima razlike. To je prvo.
Drugo, bio sam, a i gledao sam mnogo "kulturnije" meetove koji su imali navedeni performans tako da ne bih rekao da je to iskljucivo za koridu.
Trece, ne pricamo o cigankama koje se jebu za cvaju.
U svakom misljenju, hvala na savjetu.
Pozdrav
A sad se to zove performans, jel? :banghead: A one su onda umjetnice? Covjek uci dok je ziv...
Helem nejse, to je mnogo drugacije raditi u civilizovanim drzavama jer kao sto rece kolega iznad imat ces sigurno 4-5 intervencija strazara zbog napacenih, pijanih papaka koji bi eto malo da pipnu mladu damu.. Sami sebi skacete u stomak i pravite probleme radi 4 fute i 2 kante vode, iskreno :)

http://www.abc-models.com/women.htm
Evo javi se njima, pitaj bil' koja nasapunala tvog..bmw-a :D
 
Član
Evo kontam... Ako vec organizujes veliki event i hoces da bude neka kulturica onda ti je suvisan sexy car wash.. Meni je to vise onako za koridu i slicne manifestacije, a manijacki ce izgledati svakako :p Salim se, mislim da imas hiljadu boljih varijanti za uloziti lovu u tuning show od ovoga.
Ali eto ako bas hoces da napravis cimburijadu, nadjes 3-4 fute na potezu Tuzla-Puracic, das im po cvaju i to je to. Samo se potrudi da imaju barem 32 zuba, zajedno :D

i bit ce korida ako budu dosli oni prijasnji neki clanovi nekakav BMW team sto su dolazili u Zivinice na Tunining Show prethodnih godina pa divljali medju parkiranim autima i narodom :depressed:
 
Član
i bit ce korida ako budu dosli oni prijasnji neki clanovi nekakav BMW team sto su dolazili u Zivinice na Tunining Show prethodnih godina pa divljali medju parkiranim autima i narodom :depressed:

Takav mentalni sklop ljudi i podrzava ove gore "performanse", a ako su dolazili u Zivinice, doci ce i u Tuzlu... :bag:
Ako vec hoces kvalitetan meet, onda papanluk trebas smanjiti jer inace dobijas koridu, a ne meet. Da ne misli covjek da imam sta protiv njega, prvi cu maksuz doci da podrzim event, ali odradi ga kulturno i kvalitetno ;)
 
Član
A sad se to zove performans, jel? :banghead: A one su onda umjetnice? Covjek uci dok je ziv...
Helem nejse, to je mnogo drugacije raditi u civilizovanim drzavama jer kao sto rece kolega iznad imat ces sigurno 4-5 intervencija strazara zbog napacenih, pijanih papaka koji bi eto malo da pipnu mladu damu.. Sami sebi skacete u stomak i pravite probleme radi 4 fute i 2 kante vode, iskreno :)

http://www.abc-models.com/women.htm
Evo javi se njima, pitaj bil' koja nasapunala tvog..bmw-a :D
Ma kakvi, ovi aktuelni modeli na abc-models nisu ažurirani godinama. Pa eto ti Dunje Pašić (sad Tatomirović), youtuberke pod imenom "Slatko od Dunje"
 
Sve jasno. Takodje, nemam namjeru da to postane korida. Takodje, nema potrebe da mlade dame....sapunjaju mog....Bmw-a :D Mator sam ja za to :D
Znam za prijavu Mup-u i to nije problem. 10 minuta posla. Znam i za zastitare, odnosno redare. :D Kad smo vec kod toga, od cega zavisi broj redara? Od broja ocekivanih posjetilaca? Koliko redara na koliko ljudi?
Nisam razmisljao o tome da "performans" u toj mjeri utice na povecanje sanse za neki incident. Bar ja nisam do sada prisustvovao nekoj situaciji gdje neki pijani papak zeli da pipne "damu" :D
Toi Toi je dobra napomena. Ozvucenje je osigurano. Treba da razmislim odakle struju dovesti. Cekaj, ako pustamo bilo kakvu muziku moraju se platiti autorska prava?? To mi je bas novi momenat.
Sto se tice pica, suncobrana, rostilja tj hrane ne bi trebalo da bude problema.
Isto tako, nemam namjeru, a nadam se da cu uspjeti u tome, da to postane gomila pijanih krkana sa Bmw-ovima koji nekontrolisano divljaju, pale gume i slicno.
 
Član
Iskreno mi uvijek u prijavi policiji malo lazemo taj broj posjetilaca i stavimo 300-400 i uvijek smo imali dva zastitara i nikada problema sto se toga tice.

Vjeruj i mi smo se lani neugodno iznenadili kad su nas zvali, pocelo od neke minimalne cifre iako su nam htjeli naplatiti masan iznos. Ja poceo sa jadikovanjem kako smo mi neprofitna udruga, sve dijelimo besplatno na skupu i ovisimo samo od priloga koje nam daju posjetitelji bla bla bla. Na kraju poslali broj racuna i da moramo uplatiti 100Km +pdv.

Zato vise ne navodimo niti DJ ni ništa vezano za muziku. Navečer dodje policijska patrola da vidi stanje a mi ih pocastimo pićem i cevapima i svi sretni.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
 
Top