Pitanje: zasto mi je zatvorena tema u oglasima??

Pitanje: zasto mi je zatvorena tema u oglasima??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Samo me interesira razlog zatvaranja ove teme http://www.bhtuning.com/p-vw-scirocco-mk2-t-32196.html jel nekoga vrijedam na neki nacin ili?? ne kontam molim obrazlozenje ;)
 
Legend
RE: Jedno pitanjce?

haman da je bilo dosta spama,pa su zakljucali da opet ne bude svakakvih komentara
 
Član
RE: Jedno pitanjce?

^ meni nije uredu da se zakljuca ako je oglas aktuelan, ako ima spama, izbrise se i stavi upozorenje crvenim slovima, ko onda prekrsi ban 24 h

ovako se misli da je auto prodano a ujedno i oni koji to zele pitati a ne bi da salju pm ne mogu izraziti interesovanje
 
Član
RE: Jedno pitanjce?

uredu ako je bilo spama ili bilo sta mene samo zanima zasto je zakljucana tema? nevidim razloga sve je kako treba stavljena je okvirna cijena, slike i opis i td. mislim da do toga nije, auto je naravno jos aktuelno nikome nisam rekao da je prodato ni da je odustato od prodaje
 
Član
RE: Jedno pitanjce?

hahha da, moguce i to, ima oggy svog je stavio, jbt kakvo je sad to pravilo :icon_question:
 
Član
RE: Jedno pitanjce?

ne vjerujem da je zbog toga ,mozda spam ali da je to razlog izbrisali bi ti citav oglas ;) ovako sve imas i link si postavio isto tako da je najvjerovatnije zbog spama
 

IGY

Član
RE: Jedno pitanjce?

kao prvo
postavi naziv teme kako treba(mislim na ovu temu)
zar je toliko tesko da se stavi normalan naziv teme, ili su pojedinic nepismeni :icon_question:
kao drugo razlog kljucanja neznam, ko je zakljucao ce se javiti sa obrazlozenjem
ostali nemate sta spamati ovde u ovoj temi, niti ste moderatori niti administratori ;)
 
Član
Eto rijeseno, sad samo cekam odgovor ;) i ako nije tesko nekome od admina ili modova neka otkljuca doticnu temu da mogu osvjezit ;)
 
Član
Ne znam zasto je zakljucana, al kad vidim ovo "Vise info na Pm, Msn ili na 063122322", kontam da bi to mogao biti razlog :D
 
Član
Pa nisi naveo i temu foruma, znaci da tema moze biti zakljucana, da se ne ostavljaju tu nepotrebni komentari - koje mozda i vidjet neces.

No nema potrebe pisati, vidjet cemo sta ce reci na ovo onaj ko je zakljucao temu :icon_biggrin:
 
Član
Možda je greška jer su se sve teme morale isprebacivati pa je lako da je greškom zaključana,postoji i PM ljudi za takve stvari,pošalješ bilo kojem moderatoru i stvar bi se riješila nema potrebe za panikom.
 
Član
RE: Jedno pitanjce?

IGY je napisao(la):
kao prvo
postavi naziv teme kako treba(mislim na ovu temu)
zar je toliko tesko da se stavi normalan naziv teme, ili su pojedinic nepismeni :icon_question:
kao drugo razlog kljucanja neznam, ko je zakljucao ce se javiti sa obrazlozenjem
ostali nemate sta spamati ovde u ovoj temi, niti ste moderatori niti administratori ;)

koji k* se vise dizes tom titulom 'moderatora'

valjda i ostali imaju pravo da izjasne svoje misljenje, radi se o forumu a ne tvojoj privatnoj j*enoj stranici!!!

zbog tebe su teme o fudbalu ukinute i offtopic je postao podforum samo za probleme oko racunara, prelistaj stranice malo pa ces shvatiti sta radite od foruma tim restrikcijama !!

ovo je Bog zna koji put da ti napadas sve koji bilo sta komentiraju !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top