Pitanje za znalce Golfa mk2

Pitanje za znalce Golfa mk2

Pozdrav
Jucer je prijatelj uzeo golfa 2 1.6 benzin sa obicnom tablom bez obrtomjera tako da smo danas kupili tablu od gti-a.Na tabli rade obrtaji,temperatura vode,kolicina goriva i kilometar sat.Da li se moze osposobiti board kompjuter,da mu makar sat radi?
Slika table:
p140113152301.jpg
 
treba ti mfa rucica da bi mogao taj bord da radi a za trenutnu potrosnju goriva oni vakumi se nekakvi moraju pokopcati da bi pokazivalo
 
gdje si nasao ovaj taho kod mene je isti pa te pitam i koliko si platio zanima me iz tog razloga sto bi sebi kupio jos jedan radi DIY projekta a ovaj moj mi se ne unistava posto na njoj radi sve ;)

Sorry na off-u :icon_exclaim:
 
Treba ti rucica mfa,sva instalacija,vakuum crijeva,senzori i naravno sve to pospojiti,mada nisam siguran da li ce ti uredno pokazivati potrosnju,ove ostale funkcije hoce
 
@Marijo94
Kupio kod jednog prijatelja koji ima mini otpad,nalazi se u Dolovima,odma do otpada koji drzi Amel.Mislim da nema vise tabli od gti-a.
@dzin16v
Spojit cemo mi to lako,ali to ce pricekati dok se skupi malo para posto vjerujem da je to poskupo...
 
blinkal vam lampica kad saltate brzine tj. treba da radi na 2000 obrtaja kad se drzi duze od cirka 2-3 sekunde ?
btw. gore kazaljka za mjerenje trenutne potrosnje radi samo u 5-oj brzini i tada ona radi ali moras imat MFA rucicu i potpuno drugaciji prekidac na mjenjacu jer on ti pokazuje tj. daje signal kada ce kazaljka pocet radit i kada ce lampica pocet migat itd.
sretno i da to napravi kako valja ;)
 
Ne znam mi saltamo na 5k obrtaja :lol:
Mjenjac je 4 brzine tako da od potrosnje nema nista jbg,al probat ce se spetljat nesto vec i na ovaj mjenjac :)
 
Top