pitanje za nekog ko zna sa telefonima SAMSUNG G.S3

pitanje za nekog ko zna sa telefonima SAMSUNG G.S3

Član
imam problem sa telefonom od nedavno, kada me neko zove ne mogu da se javim ni da prekinem, isto kao da se ekran zaledi totalno, ono krene malo ali ne moze dovoljno da se javi ili prekine, probo saam sa fabrickim restartom, vracanjem na fabricka podesavanja, ali nece, i imam osjecaj da se to desi kada mi je telefon u dzepu, ovako hoce, evo sad sam probao 5 puta i hoce, sve ostalo radi bez ikakvih problema,cak sam kuco i onu sifru da provjerim da li sve radi, ali nema problema, sta moze biti sta da radim zna li iko?
 
ne pokusavaj nista ako nisi nikad radio mozes samo zafrkat jos vise ;)
10KM u servisu i odrade ti novi software
mada ne kontam ovaj narod svi nesto lete za Samsungom a kvare se sami od sebe jednostavno umru odjednom izazvani nicim kod jarana na S4 staroj 3 mjeseca presto tač da radi sam od sebe da mu je mob negdje ispo ili da je ga prignjecio pa hajd nego odjednom samo stao
to je taj famozni Samsung
 
Član

Evo ne mozes pogrijesiti


Zasto dati nekome 10km ako ti je tel hardverski ostecen moze stati i u servisu kao sto moze i kod tebe.
 
Član
ne pokusavaj nista ako nisi nikad radio mozes samo zafrkat jos vise ;)
10KM u servisu i odrade ti novi software
mada ne kontam ovaj narod svi nesto lete za Samsungom a kvare se sami od sebe jednostavno umru odjednom izazvani nicim kod jarana na S4 staroj 3 mjeseca presto tač da radi sam od sebe da mu je mob negdje ispo ili da je ga prignjecio pa hajd nego odjednom samo stao
to je taj famozni Samsung

To su možda ovi novi :D

Moj Ace Plus šta je preživio,ma kakva 3310 :D
 
Top