Pitanje za kvacilo

Pitanje za kvacilo

Član
imam jedno pitanje na mojoj ibizi kada saltam iz prve u drugu brzinu cuje se neki cudan zvuk isto kao da nesto udari od nesto sta bi to moglo biti ? iii usput da li je na ovom modelu onaj zamajac obicni ili plivajuci i kako se moze skontati da je lamela oslabila :D ibiza je 2003 god. 1.4 tdi 55kw i neznam ima li veze uradjen je ecu remap.Hvala unaprijed na informacijama
 
Član
jesi pregledao nosace mjenjaca i motora,ako "škrga" moguce su sinkroni prstenovi,ako ti lamela neproklizava nije do nje to sto ti se dessava,
 
Član
HUSSA je napisao(la):
imam jedno pitanje na mojoj ibizi kada saltam iz prve u drugu brzinu cuje se neki cudan zvuk isto kao da nesto udari od nesto sta bi to moglo biti ? iii usput da li je na ovom modelu onaj zamajac obicni ili plivajuci i kako se moze skontati da je lamela oslabila :D ibiza je 2003 god. 1.4 tdi 55kw i neznam ima li veze uradjen je ecu remap.Hvala unaprijed na informacijama

To sto ti udari mozda je neki nosac otisao a kod tebe je fiksni zamajac!
 
Član
Lamela je loša kad naglo dodaš pun gas i auto ne povuče odma, nego obrtaji skoče, a auto ne ubrzava kako treba, nego tek kroz neko vrijeme "nadođe" i počne ubrzavat...
 
Top