Pitanje za daljinsko zaljucavanje

Pitanje za daljinsko zaljucavanje

Član
Moze li se kakav senzor postavit na daljinsko zakljucavanje i svirena da bude alarm i tak to me zanima a org. je zakljucavanje sa daljincem na kljucu
 
Član
koje auto? dalo bi se napraviti nesto recimo, da kupis neki od ovih jeftinijh alarma, a da se aktivira/deaktivira impulsom od centralnog zakljucavanja...
 
Član
trizex je napisao(la):
koje auto? dalo bi se napraviti nesto recimo, da kupis neki od ovih jeftinijh alarma, a da se aktivira/deaktivira impulsom od centralnog zakljucavanja...
Upravu je Trizex, tako je kod mene i fercera evo godinama kuc, kuc, kuc da kucnem.....
 
Član
Zdravo, da ne otvaram novu temu, zanima me da li se moze na obicno daljinsko zakljucavanje prikljuciti sirena koja je vec na automobilu da daje zvucni signal pri zakljucavanju i otkljucavanju...
 
Član
Na golf 2, mislio sam kupit neki obicni na piku za 30 tak KM sto ima samo daljinsko zakljucavanje.. a imaju i oni s alarmom i sirenom sto dodje za 50 KM, pa sam mislio ako nije neki veliki problem vise bi volio ovaj od 30 i da ga prikljucim na sirenu..
 
Član
koliko ti se isplati peglat sa ovim (za 20km),probaj eksperimentisat,po mom nekog ramisljanju moglo bi se da izvesti,e sad kako ce izgledati,to ne znam...........
 
Top