Pitanje u vezi wireless-a

Pitanje u vezi wireless-a

E ovako mozda je priglupo pitanje, ali sta cu, nije od moje struke:)

Trenutno u stanu laptop hvata wireless, signal "Excellent" :) i na googl-u nadjoh da je provajder u pitanju! E sad ako mi je dobar signal da li mi i dalje potrebna wireless oprema! Svakako cu otici da pitam sutra, ali reko mozda mi neko moze ovde odgovoriti da se ne blamiram tamo:)

p.s. STOP zaje*antima:) sala:) hvala unapred:)
 
Administrator
samo da potvrdim sto je yosma rekao... ne treba ti antena uopste jer je vec imas u laptopu a i sam kao sto kazes signal ti je excellent i znaci ne moze bolje... tako da nista ti vise ne treba ;)
 
pioneer_09 je napisao(la):
samo da potvrdim sto je yosma rekao... ne treba ti antena uopste jer je vec imas u laptopu a i sam kao sto kazes signal ti je excellent i znaci ne moze bolje... tako da nista ti vise ne treba ;)

hvala puno drug:) idem sutra da vidim i da odma uplatim, nije moglo bolje:)
 
Član
sta ides da uplatis???
...ja u NS vec 2 god hvatam tudji net preko laptopa, nikad nista platio nisam...:)
 
Član
ne znam sta je, znam da nije gradski net, kod njega je drugi naziv...ovo ja ukucao ime i sifru "malimedo" i upalilo nakon kraceg ocitavanja...:D
 
Član
Srdanje ti si sretan, jer ocito koristis promet nekog amatera koji se nije zastitio, i koje ne primjeti da mu netko navlaci promet, a u ostalom ako ima flat, onda ga cisto zaboli za promet...
@Thema, mozes ti surfat sa integrisanom karticom ako je signal exelent, to je vjerojatno 2 ghz ap na koji se kacis, al danas vecina wi- fi provajdera prelazi na 5ghz antene, jer su puno frekfentnije i daleko vece brzine omogucuju, stoga ako planiras imati full iskoristivost Wi-fi trebat ce ti antena od 5ghz, a sve do tada mozes koristiti i tu...
 
Evo samo da javim da ono sto sam pokusao ne moze, to jest nisu mi dali, i na kraju cekao druge likove 10 dana da dodju da vide, posto sam mislio preko njih iznajmiti opremu, i kad su dosli kazu ne moze, nema opticke vidjljivosti! Iznerviram se i odem kupim antenicu preko usb za jaci signal i napokon uhvatim ne zasticenu mrezu! Ona prica da moze bez opreme pada u vodu, tako da kolega Error je objasnio kako sta! moze lock!
 
Top