pitanje u vezi pojacala

pitanje u vezi pojacala

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
e ovako posto je sad na red dosla mjuza u auto ( a to mi je dosta sporedna stvar) ali ipak neka je mora na nesto PRODIGY da svira
pitanje je sljedece odavno imam ovo pojacalo
20295407-177x150-0-0_Pyle+PLA1585.jpg


dakle rijec je o Pyle pla 1585 odavno ga nekoristim ali ispravno je potpuno kolka je max snaga tog pojacala koje zvucnike mogu nakaciti na njega a da ih ok ''goni'' i kakve su mu mogucnosti
 
Član
Pyle PLA1585 Car Amp

250 watts x 4 output+400 watts x 1 output 500 watts x 2 bridged output Dual Variable high/low electronic crossover network Variable input level (gain) control Frequency resonse: 15 Hz-30Khz.

5 Channel(s), 1400W maximum power, and 95dB signal to noise ratio.
 
Član
ovo ti je pojacalo super ako volis nak solidno glasnu muziku .... znaci nije ni za sta bas pretjerano, al je tamam .... ako si na budzetu znaci nije ti do velkog trosenja na zvucnike, moj prijedlog ti je da uzmes recimo sony zvucnike, naprijed 17-ke nazad elipse i to spojis na 4 kanala (ako imas trunku vise love moze i Pioneer G serija), a na 5ti kanal spojis Pioneer ili Sony 10-ku i bice ti tamam muzika .... eto to ti je moj neki prijedlog za manji budzet, ako ti se vec trosi na puno puno bolju i kvalitetniju opremu imas www.caraudio.ba .... eto nadam se da sam makar malo pomogo .... pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top