Pitanje u vezi lakiranja

Pitanje u vezi lakiranja

Član
Eh dakle... Gdje, sta kako ? Treba mi neko da uradi jednu Fiestu ali da se uradi kako treba jer zensko vozi i vakat je za farbanja! Nema nesto puno oko limarije radit barem onako na oko!

Koliko bi odrpilike bilo farbanje i za koliko vremenski bi moglo biti gotovo, ako imate nekog za preporucit recite, vruca musterija :cool:
 
Član
Ja ti mogu preporuciti Seina, on je meni farbao Seata. Nalazi se u Hrasnom, tacnije naselje iznad ragacija. Sto se tice cijene ne mogu ti reci tj. ne moze ti reci ni on preko telefona dok ne vidi auto ali uglavnom nije skup. 061206032
 
Član
Tnx kontaktirat cu ga, mozda je glupo okvirno govorit ali nebi trebalo biti vise od 800KM? Ipak je to malo auto :icon_question:
 

IGY

Član
Za Seina takodze i od mene pohvale, znam ga licno i super radi
mada isto tako i Amel ti moze uraditi pogotovo za te pare...
 
Član
Kvalitetno, brzo i jeftino je nemoguće uraditi.;)

Oko 1000KM je neka cijena normalna + - 100, 200KM.
 
Član
Anais je napisao(la):
Tnx kontaktirat cu ga, mozda je glupo okvirno govorit ali nebi trebalo biti vise od 800KM? Ipak je to malo auto :icon_question:

ne bi trebalo ISPOD,racunaj materijal + ruke...svaki ozbiljan i kvalitetan lakirer ce ti otpr toliko naplatiti
 
Član
isprvano i je recene nemoze auto uradit brzo a cjena od 1000km je nako realna ako je metalik boja u pitanju i ako treba varit auto onda pogotovu a ford uvjek treba varit to je neizbjezno sam sprickt sto se nabaci na auto treba da se osusi 2 do 3 dana a ostalo da nepricam otici na facebook autolimar tica i pogledaj kako radim auta pa ce bit jasnije radovi pozdrav...
 
Top