pitanje u vezi jetta mk2 dizel filter goriva

pitanje u vezi jetta mk2 dizel filter goriva

Član
Znam da je glupo pitanje al sta da se radi,zanima me gdje se nalazi filter od goriva na jetti mk2 iz 87 god dizel 51kW...posto bih htio da zamjenim a da ne idem kod majstora da mi uzima dzaba pare za ruke..ako moze neka slika i objasnjenje;)
 
Član
Filter goriva ti se nalazi nasuprot boce za vodu, skroz u desnom kutu.
Mozda ces malo imati problema da dok ne povuce gorivo.
Bolja solucija otidji u auto servis, kupi filter i reci majstoru da ga zamjeni to je njemu 5 min posla, a nece nista naplatit.
 
Član
Ja sam buraz imao pravo puno problema sa autom radi filtera za naftu. Jetta 1.6 D 1987 godina. Ja mislio grijaci mi otisli jer je auto treslo kad ga upalim hoce motor da mi iskoci, pravi problem u voznji i sl
Bolje do majstora i kupi kvalitetan filter
 
Član
Ja sam buraz imao pravo puno problema sa autom radi filtera za naftu. Jetta 1.6 D 1987 godina. Ja mislio grijaci mi otisli jer je auto treslo kad ga upalim hoce motor da mi iskoci, pravi problem u voznji i sl
Bolje do majstora i kupi kvalitetan filter
 
Član
drug meni isto pravi problem i ja sam mislio grijaci i odem zamjenim,pa onda promjenim filter za vazduh,pa onda opet mi slabo palio pa promjenim akulumator i sve radi on pali al zna mu se desiti kada ga ugasim i negdje stojim na sat,dva on vergla i vergla al nece da sastavi i onda kada je iskoro izverglan do kraja on upali...sada ko zna do cega je zamjenicu i filter od goriva pa cemo vidjeti
 
Top