Pitanje u vezi izbora felni za ljeto

Pitanje u vezi izbora felni za ljeto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozdrav svima,

Trazim sebi neke vece felge za ljeto da nabacim, imam golfa 4 i na njemu originalne alu felge i gume 15 " petokrake (195/65R15), sada se dvoumim dali da uzmem 16 " ili 17 " felge, pa me interesuje neko ko zna dali ce mi ako uzmem 17" i gume mozda 215/45R17 na njima dali cu imati veliki luft izmedju gume i oboda karoserije, tj oce li ruzno izgledati ukoliko ga ne spustim, jer necu da ga spustam i ovako je nizak, niti je spustan ikako i sve je fabricki na njemu, amortizeri, opruge itd. ? Hvala... ;)
 
Član
bilo bi dobro kad bi barem neke opruge uzeo,malo da ga spustis...
ako je u fabrickom stanju mislim da ce biti lufta na 17"
 
lov2xlr8 je napisao(la):
bilo bi dobro kad bi barem neke opruge uzeo,malo da ga spustis...
ako je u fabrickom stanju mislim da ce biti lufta na 17"

Aaa, sry, tako sam i mislio da bi moglo bit, a ne uzima mi se i to, jos mu je inace nizak prednji dio pa bi imo problema ako ga spustim... Znaci bolje bi bilo onda da uzmem 16 " i 205/55R16, nebi trebo s tim imat problema ? Hvala za odg druze ;)
 
Član
17ke ce ti dosta dignut auto j*g... ali opet je 17ka ljepsa za oko, ali ako ne planiras spustat 16..
 
Član
kod mene jaran ima 16-ke fabricke celicnjare na cvrki mislim da je glupost stavljati manje od 17-ke. pogledaj malo po netu
 
Jest dosta ljepse kad su 17 dzaba je, mene jedino to brce da ne pokvarim look ako budem imo luft a nebih da spustam tj kupujem opruge pa posle kad stavim zimske gume i 15" felne da opet moram podizat ga, jbg... :icon_confused: Imali ko kakvu sliku sa strane gdje je bas 17 felna na autu koje nije spustano da vidim kako izgleda to ... ? ;) Hvala vam
 
Član
http://www.bhtuning.com/golf-4-1-6-16v-t-10406.html

mislim da ovaj nije spusten ako se ne varam i ne izgleda opste lose
 
jarane uzmes od mene one 17-ke i miran si ...hehehe one su ti 205 45 17 na 7 jota,taman sirina a prelijepo izgledaju....cijena je 460 marki...

a ako te zanima ovako izgleda na mom autu 17-ka,dok ga nisam spustio...ovo su 225 45 17 na 7,5 jota....(nisu ove na prodaju..hihi)
83e2c485.jpg


afbcc1ba.jpg


sorry na fotkama nek ih moderatori izbrisu.....ili nek smanje jednu....
back to topic!!!!!
 
arminnn je napisao(la):
http://www.bhtuning.com/golf-4-1-6-16v-t-10406.html

mislim da ovaj nije spusten ako se ne varam i ne izgleda opste lose

Hvala za link drug, ako nije spusten, ovo je extra, a pitao sam i vlasnika jeli spustao pa cekam tacan odg :cool:

Druze, Golf ti je vrh, a ovo kako izgleda bez da je spusten, super, ako bi bilo tak i kod mene onda uzimam neke 17 :icon_smile: Jedino nzn jos, mozda ce bit potrebe distancere stavljat ako bude uvucena felna unutra puno, al zavisi sta nadjem od felge... Pozz
 
jarane nebi da ispadne marketing felgi,ali ove sto su na prodaju jos su izbacenije(moze se vidjeti u oglasima mojim)nego ove sto su mi vecna golfu...one su skoro pa ravne sa rubom,i sa njima auto djeluje sire nego sa ovim mojim felgama dzaba sto su moje crne sire...ja bi najvjerovatnije trebao staviti na svoje distancere...ocekujem ovaj vikend jednog lika bas iz modrice da ih pogleda...ako si zaiteresovan doleti pa da pogledas...pozdrav

Hvala na komplimentu za golfa :)
 
nermin suljagic je napisao(la):
jarane nebi da ispadne marketing felgi,ali ove sto su na prodaju jos su izbacenije(moze se vidjeti u oglasima mojim)nego ove sto su mi vecna golfu...one su skoro pa ravne sa rubom,i sa njima auto djeluje sire nego sa ovim mojim felgama dzaba sto su moje crne sire...ja bi najvjerovatnije trebao staviti na svoje distancere...ocekujem ovaj vikend jednog lika bas iz modrice da ih pogleda...ako si zaiteresovan doleti pa da pogledas...pozdrav

Hvala na komplimentu za golfa :)



OK druze, Imas li gdje kakvu sliku da mogu vidjet te felne koje prodajes, jeli to cijena i sa nekim gumam ili ...
 
da sa gumama,ljetnim....dvije onako dobre a dvije malo losije mogu jos najmanje sezonu biti...
http://www.bhtuning.com/17-ke-felgice-za-g4-t-29332.html
evo link...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top