Pitanje u vezi guma 225/45 R17 KUMHO KU31 94Y

Pitanje u vezi guma 225/45 R17 KUMHO KU31 94Y

Član
Da li netko ima iskustvo sa ovim gumama, mislio sam uzeti ove naprijed 225/45 R17, a nazad 235/45 R17, dok su na akciji 165 KM, DOT 2009.:icon_question:
 

Prilozi

  • Kumho.jpg
    Kumho.jpg
    76,3 KB · Pregleda: 26

DSA

Član
Ja imam sve 4 ove baš u ovoj dimenziji i zadovoljan sam sa gumom! Vrlo dobre gume, preporuka
 
Ja sam ih imao, ne bi ih preporucio, imao sam izlijetanja na smijesnim brzinama , gume su odlicne po suhom ali po kisi su kao plasticne. To je moje iskustvo ja ih vishe ne zelim ni da pogledam :). Mislim da ti je bolja opcija Hankook ventus v12 iz taxi-bara , odlicne gume za jos bolju cijenu. Komad u toj dimenziji je oko 176 km, ja sebi uzimam ali samo 215/45 cim dodju a trebaju ovih dana tako mi je receno. Pozz Odmah da se ogradim nemam nikakve vezze sa navedenom firmom niti nekoga reklamiram. ;)
 
Član
Nemam iskustva bas sa ovim gumama ali Kumho je ozbiljna i poznata firma. Imao sam par njihovih guma i nikakvih problema
 
Član
Znam da je Hankook bolji, tako i na netu kad sam provjeravao iskustva s tom gumom, nekome su bile super a nekome smece, jos cu razmisliti, hvala na odgovorima. :cool:
 
Član
smece....goodyear uzmi....ako nemozes onda kao sto kazu hankook bolji je....:icon_smile: ipak GUMA GLAVU CUVA....s tim se ne valja zafrkavati...
 
FallenAngel je napisao(la):
Ja sam ih imao, ne bi ih preporucio, imao sam izlijetanja na smijesnim brzinama , gume su odlicne po suhom ali po kisi su kao plasticne. To je moje iskustvo ja ih vishe ne zelim ni da pogledam :). Mislim da ti je bolja opcija Hankook ventus v12 iz taxi-bara , odlicne gume za jos bolju cijenu. Komad u toj dimenziji je oko 176 km, ja sebi uzimam ali samo 215/45 cim dodju a trebaju ovih dana tako mi je receno. Pozz Odmah da se ogradim nemam nikakve vezze sa navedenom firmom niti nekoga reklamiram. ;)

molim!!!!!!!!!!
 
Top