pitanje, pomoc, savjet....za golf 2

pitanje, pomoc, savjet....za golf 2

Član
kazes,kad ides sporo u drugoj a malen gas...
Postoji mogucnost da stedis previse,(zapravo ne stedis) i u koloni doslovno krenes iz druge,onda se dogodi da taman kad zatrza ti pustis gas (ali auto malo ufati brzine) i kad das ponovo,naravno lakse prihvati....sanse su malene al mozda postoji mogucnost da je do nacina voznje :icon_rolleyes:
Bez uvrede,samo pokusavamo pomoci ;)
 
Član
Start je napisao(la):
kazes,kad ides sporo u drugoj a malen gas...
Postoji mogucnost da stedis previse,(zapravo ne stedis) i u koloni doslovno krenes iz druge,onda se dogodi da taman kad zatrza ti pustis gas (ali auto malo ufati brzine) i kad das ponovo,naravno lakse prihvati....sanse su malene al mozda postoji mogucnost da je do nacina voznje :icon_rolleyes:
Bez uvrede,samo pokusavamo pomoci ;)

hehehe ;) vjeruj to se desava samo kod mog golfa vozim dugo (radim u ministarstvu sigurnosti pratnja i obezbjedjenje VIP stranih licnosti i jos se nije niko pozalio na moju voznju hehehehehe:icon_smile:...)

pozzz

Dzejlan12 je napisao(la):
Moj iskren savjet je boš pumpa, pa ti vidi jer meni je auto užasno trzalo, pogotovo kad je hladnije nije se moglo voziti drugom i trećom na srednjim obrajima ili sam morao pustiti gas il ga do kraja dodati, da ne trza.
ja sam repariro pumpu, curila mi nafta, si ti? ili si je skroz zamijenio, koje su sanse da je vrati u prvobitno stanje repariranjem, ona radi dobro potrosac dobar vozi ko luda alll....

pozzz
 
Ako ti je set kvacila nov a auto i dalje ima isti problem onda ti je mjenjac pri kraju, vjerovatnu mu je falilo ulja ili ga i nema, ja sami imao slican problem na benzincu... Trzuckalo mi kad krecem ali mi je i lamela proklizala i mislio sam da je zbog toga... Odem da uradim lamelu i lik mi kaze da sumnja i na mjenjac, al necemo dirati, ako bude promenice bez naplate ruku... I sklopimo probamo, sad ne proklizuje lamela al trzucka u 1 i 3 brzini, promjenim mjenjac i cao djaci!

Set kvacila 140 km
Mjenjac 140 km

Prije 2 godine sam to radio... Posle sam golfa(ovog sa avatara) prodao i kupi Xsaru....
 
Član
viktorpetr je napisao(la):
Ako ti je set kvacila nov a auto i dalje ima isti problem onda ti je mjenjac pri kraju, vjerovatnu mu je falilo ulja ili ga i nema, ja sami imao slican problem na benzincu... Trzuckalo mi kad krecem ali mi je i lamela proklizala i mislio sam da je zbog toga... Odem da uradim lamelu i lik mi kaze da sumnja i na mjenjac, al necemo dirati, ako bude promenice bez naplate ruku... I sklopimo probamo, sad ne proklizuje lamela al trzucka u 1 i 3 brzini, promjenim mjenjac i cao djaci!

Set kvacila 140 km
Mjenjac 140 km

Prije 2 godine sam to radio... Posle sam golfa(ovog sa avatara) prodao i kupi Xsaru....
moguce onda da je mjenjac:icon_cry:, vidjet cu pa da i to uradim sta cu... moram...

pozzz
 
Top