Pitanje-Pomoc Golf 2

Pitanje-Pomoc Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako dali je ikada iko pokusao rastaviti stopke od Golfa mk2 i dali je to uopste mogzce izvesti ako jeste pomozite kako? thx
 
Član
Vidjao sam u Sa, na golfovima samo uradjen donji dio stopke, a ostalo je prekriveno limom, a kako li su to uradili to ti ne bi znao reci!
 
Član
addo je napisao(la):
Vidjao sam u Sa, na golfovima samo uradjen donji dio stopke, a ostalo je prekriveno limom, a kako li su to uradili to ti ne bi znao reci!

Ma to navari na gepek lim al mene interesuje kako da rastavim stopku i naravno da je kasnije mogu sastaviti :) hehehe
 
Član
Ma ona je zaljepljena,ali vjerujem uz dosta paznje i vremena da bi se mogla rastavit da ne ostetis,a onda opet uzmes sekundarno ljepilo i zaljepis da bude kao prije,ali to moras dobro pazit da ti ne pukne,ja ti nebi preporucio!!!
 
Legend
hmm nisam nikad pokusavao,ali ako je zaljepljeno slicnim ljepilom kao na farovima,pokusaj grijati pa malo sile da se proba odvojiti
 
Član
Gotovo nikako, da ju ne polomis, pokusao davno i nisam uspio...Veoma,Veoma komplikovan sastav...
 
Član
Neko rece, ako je kao far, grije se u rerni neki period vremena da ljepilo popusti, vrlo vjerovatno je isti princip. Progooglaj malo, ili pricekaj da neko kaze koliko tacno vremena i stepeni u rerni.
 
Član
Ovo je fazon vidite ove stopke na slici imao sam namjeru da ih rastavim i ovo srebreno ofarbam u crno bilo bi perverzija al kako ebo ga stopka heheh
 
Član
braca rerna 150stepeni 10min da se grije stavis stopu 10min dalje skalpel rezes ljepilo opala otvoreno...
 
Član
Ljudi sistem nije ni blizu kao u fara, far je pi... dim otvoriti,a stopu tko nije pokusavao ne zna sto prica....Vjerujte, ako imate doma onu obicnu svabinu, pokusajte ju otvoriti pa se uvjerite da nije nimalo jednostavno...
A tebi JUICE, je isplatnije prodat te stopke dodat nes sitno kesha i kupit one nove...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top