Pitanje, kamera

Pitanje, kamera

Član
Ovako, danas sam išao kombijem za Banja Luku i u Šijama zaboravio na kameru
Zanima me zna li neko na koliko slikaju? vozio sam 72-73, ogranicenje 60
i jel se u zakonu isto tretira prekoracenje putnickim i teretnim vozilom? Hoce li mi doci, ako me slikalo, ista kazna kao da sam bio sa putnickim autom?
 
Član
Doći će kazna, možda ce malo kasnit, nemoj se cudit ako dodje tek za mjesec dva,nekad i tri mjeseca trebaju. i kazna ce doci onome ko je vlasnik vozila ;)
 
Član
Ako ti laže brzinomjer možda se i provučeš...a i kamere hvataju na 65-66 realnih kmh.
 
Član
jesu to ove nove kamere sto su postavljane ,[/i]zar nebi trebao biti blic na tim kamerama,kolega se vozio i njega je uslikala kaze blicnu tako jako da nemozes proci a da nevidis da je blicnula,mozda si bas prosao kad je iskljucena bila
 
Član
amkos je napisao(la):
jesu to ove nove kamere sto su postavljane ,[/i]zar nebi trebao biti blic na tim kamerama,kolega se vozio i njega je uslikala kaze blicnu tako jako da nemozes proci a da nevidis da je blicnula,mozda si bas prosao kad je iskljucena bila

ne mora znacit da ce blicnut ako je lijep i suncan dan, hocu rec ako ima dovoljno svjetla za sliku ;)
 
jel to ona na semaforu :icon_rolleyes:

meni je doslo u roku od 7 dana...al nece ti biti velika kazna ja mislim 30 KM ;)
 
Član
ajde, bar je utjeha sto nema razlike jer je teretnjak u pitanju
u sarajevu, prema mostaru kad se ide, uslikala me kamera na 82, prosle godine, ogranicenje 60, doslo mi 50KM
to i nije neki izdatak... najgore je sto sam ja drugu rekao da ima kamera, i zapricali se, i tek kraj nje samskuzio da prebrzo idem
 
Član
sve preko 11km/h slika i doce nalog do 10 je tolerancija tako cuvajte se nalog dodje na vlasnika vozila i on mora obavjestiti pismeno ko je upravljao vozilom i na njega ide kazna znaci na vozaca :icon_smile:
 
edoze je napisao(la):
ajde, bar je utjeha sto nema razlike jer je teretnjak u pitanju
u sarajevu, prema mostaru kad se ide, uslikala me kamera na 82, prosle godine, ogranicenje 60, doslo mi 50KM
to i nije neki izdatak... najgore je sto sam ja drugu rekao da ima kamera, i zapricali se, i tek kraj nje samskuzio da prebrzo idem

nije to nista,ja drugu pokazujem rukom i govorim "evo ti ovdje kamera.." i prodjem kroz crveno :smajli10:
 
Član
edoze je napisao(la):
Ovako, danas sam išao kombijem za Banja Luku i u Šijama zaboravio na kameru
Zanima me zna li neko na koliko slikaju? vozio sam 72-73, ogranicenje 60
i jel se u zakonu isto tretira prekoracenje putnickim i teretnim vozilom? Hoce li mi doci, ako me slikalo, ista kazna kao da sam bio sa putnickim autom?

Nije niko ovde baba gatara da zna jel tebe uslikalo ili nije.Joj tema po forumu,Boze sacuvaj:icon_eek:
 
Član
Lexillium je napisao(la):
edoze je napisao(la):
Ovako, danas sam išao kombijem za Banja Luku i u Šijama zaboravio na kameru
Zanima me zna li neko na koliko slikaju? vozio sam 72-73, ogranicenje 60
i jel se u zakonu isto tretira prekoracenje putnickim i teretnim vozilom? Hoce li mi doci, ako me slikalo, ista kazna kao da sam bio sa putnickim autom?

Nije niko ovde baba gatara da zna jel tebe uslikalo ili nije.Joj tema po forumu,Boze sacuvaj:icon_eek:

Kao prvo, ako ti se ne svidja tema, zaobidji
kao drugo, pitao sam zna li neko na koliko slikaju uopste, znaci koliki je prag tolerancije stacionarne kamere
kao trece, zanimalo me kako se tretira teretnjak
a ti, da si sve procitao, skuzio bi da si fulao poentu ovim postom
 
Top