Pitanje golf 1...

Pitanje golf 1...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I jos da vas pitan,jeli moran skidat osovine i letvu volana ili klista diskove sta moran sve minjat ako iden stavit jaci motor?? Molin vas ako mi neko moze nabrojit sve fala unaprid...
 
Početnik
mik4 je napisao(la):
I jos da vas pitan,jeli moran skidat osovine i letvu volana ili klista diskove sta moran sve minjat ako iden stavit jaci motor?? Molin vas ako mi neko moze nabrojit sve fala unaprid...

Osovine su iste, samo su na mk2 gti-u veci kineticki, kako unutarnji tako i vanjski, od golfa mk3 su...
Nema potrebe da mijenjas svoje, samo se pobrini da budu svi ispravni, da nemaju lufta...a tako i letva, potpuno ista ti ko i kod ostalih mk1, samo nek je ispravna....
Klijesta bit i bilo pametno promijeniti ako su ti kao kod golfa mk2, nova ti dodju oko 35KM komad, uzmes nove ventilirajuce diskove i disk plocice i miran, ja sam to prvo odradio na sciroccu kad sam ga kupio... naza ne moras diskove stavljat, tesko ti ej to naci ispravno, nego bolje zamijeni pakne i cilindre nazad, dobose i sajle rucne po potrebi... uh...sta jos...koji ti je motor sad u kecu? stavi veci hladnjak vode od mk2 turbo dizela,svakako ti treba... i probaj naci balans stangu, odgovara ti i od scirocca...svi dijelovi trapa su i isti kao na sciroccu..
 
Član
Sad mi je motor 1.3...A i da te pitan jeli pase motor od lance 1.5? Jeli se moze inako ugurat heh? Btw.Fala...:icon_smile:
 
Početnik
mik4 je napisao(la):
Sad mi je motor 1.3...A i da te pitan jeli pase motor od lance 1.5? Jeli se moze inako ugurat heh? Btw.Fala...:icon_smile:

hjoooj pored tolike palete vw motora ti nadje motor od lancie...da je yugo pa hajd....ne pase ni slucajno..
 
Član
Aha ok,a jeli se moze ikako usisna grana rjesit da se sa lancinog motora stavi na golfa 1? Jeli pasu rupe ili bi mora radit novu granu,jer iman weberov dvogrli karburator...Pa me zanima?
 
Početnik
mik4 je napisao(la):
Aha ok,a jeli se moze ikako usisna grana rjesit da se sa lancinog motora stavi na golfa 1? Jeli pasu rupe ili bi mora radit novu granu,jer iman weberov dvogrli karburator...Pa me zanima?

ne pasu rupe...morao bi kod tokara da ti napravi granu..ili prepravi tu sto imas..
 
Član
Oggy sorry sta te gnjavin ahahaa,al kad znas puno bolje od mene...Jeli se moze stavit na 1.3 weber karburator naravno sa doradnjon grane...I koji bi mi pasa mislin od cega (kojeg auta)..?!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top