Pitanje golf 1...

Pitanje golf 1...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eo ovako sutra cu ic najvjerovatnije uzet golfa...Ali motor mi je 1.3,a tija bi stavit ako je ikako moguce da pase 1.6 na getribu od 1.3 i ako bi moga sve ostavit da se samo motor promini?
 
Početnik
mik4 je napisao(la):
Znaci nema sanse sa Getribon? A samo desni ne odgovara?
Nema sanse...
Samo desni nosac, i to mjesto na limu gdje ide nosac motora, onaj sto je kod zupcastog remena, znaci kod svih motora je isto, osim 1.3 i 1.1B... to bi morao odrezati sa drugog keca pa zavariti, odrezes taj sto je sad na autu, i ovaj ide malo vise prema kabini, i nize je postavljen...
 
Početnik
kec je napisao(la):
ne treba mu drugi nosac samo se ovaj odreze i pomakne iza te se okrene naopako.

ja, moze i ta varijanta, cak se i fino vide mjesta gdje bi se trebao zavariti..
 
Početnik
mik4 je napisao(la):
Nego usput da vas pitan,jeli moze alnaser vrtit ali slabo da motor ne upali?

moze, narocito kod dizela...a ako pitas i to za keca, onda gledaj da stavis dvicin alnaser, onaj tanji, brzi je..
 
Član
A kurcina je dizel hahahaa...Benza...A reka mi je covik da nije ni karburator nesto u redu ali...Nevirujen da je do toga,jer vergla uredno samo malo slabo...?
 
Početnik
mik4 je napisao(la):
A kurcina je dizel hahahaa...Benza...A reka mi je covik da nije ni karburator nesto u redu ali...Nevirujen da je do toga,jer vergla uredno samo malo slabo...?

alnaser je na 3 sarafa, lako je probati drugi...bas da se dvoumi izmedju karburatora i alnasera,nije mnogo logicno :D
 
Član
A znan da nije i meni je bilo glupo hahahaha...Sad...Nevirujen da je do karburatora neznan zasto ali jednostavno nevirujen hahah...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top