Pitanje ETKA

Pitanje ETKA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prijatelj mi je dao dvd sa ETKA 7 programom. I kad hoće da ga pokrenem javlja mi "There is not enought space on disk D:< 50". Prekopirao sam sadržaj na disk i isti problem. Jel netko možda ima iskustva sa ovim? Kako ga natjerati da proradi?
 
Član
Oslobodi (uninstaliraj nepotrebne programe) sa C particije brisi sve sto ti je nevazno slike , muz i onda ce moci :)
 
Član
Diska ima više nego dovoljno. DVD sam napravio tako da sam s frendovog kompjutera prekopirao folder etka. I na njegovom kompjuteru sam pokrenuo sa DVD-a program i radi. Kad kod sebe hoću pokrenuti sa dvd-a program javlja da nema dovoljno diska i to D:<50 mb. Prekopiram dvd na disk i isto javlja. Inače na dvd su tri foldera: data, prog i userdata, sve skupa negdje oko 2,2 GB.
 
Član
ephzhb je napisao(la):
Diska ima više nego dovoljno. DVD sam napravio tako da sam s frendovog kompjutera prekopirao folder etka. I na njegovom kompjuteru sam pokrenuo sa DVD-a program i radi. Kad kod sebe hoću pokrenuti sa dvd-a program javlja da nema dovoljno diska i to D:<50 mb. Prekopiram dvd na disk i isto javlja. Inače na dvd su tri foldera: data, prog i userdata, sve skupa negdje oko 2,2 GB.

Sanse da tako pokrenes neki program su ti ravne nuli! Kopiranje foldera sa jednog racunara na drugi i pokretanje tog istog programa na drugom racunaru je prosto neizvodljivo, jedino ako prebacis i sve dll-ove aplikacije i registre samog operativnog sistema mozda da i uspijes pokrenuti!
Imas ETKU na rapidsharu, skini je i radice bez problema.
 
Član
acer5101 je napisao(la):
ephzhb je napisao(la):
Diska ima više nego dovoljno. DVD sam napravio tako da sam s frendovog kompjutera prekopirao folder etka. I na njegovom kompjuteru sam pokrenuo sa DVD-a program i radi. Kad kod sebe hoću pokrenuti sa dvd-a program javlja da nema dovoljno diska i to D:<50 mb. Prekopiram dvd na disk i isto javlja. Inače na dvd su tri foldera: data, prog i userdata, sve skupa negdje oko 2,2 GB.

Sanse da tako pokrenes neki program su ti ravne nuli! Kopiranje foldera sa jednog racunara na drugi i pokretanje tog istog programa na drugom racunaru je prosto neizvodljivo, jedino ako prebacis i sve dll-ove aplikacije i registre samog operativnog sistema mozda da i uspijes pokrenuti!
Imas ETKU na rapidsharu, skini je i radice bez problema.


potpis, na njegovom kompu je instaliran a na tvom nije .... tebi treba instalacioni EXE fajl tog programa ........ instal and enjoy :cool:
 
Prebacio si samo files koje ti vidis, ali dosta files ne vidis i ne znas gdje su smjesteni, tako da taj program na tvom PC-u nece raditi. Skini sa NET-a instalacijski file ETKA 7 i onda ga na svom PC instaliraj...
 
Član
Mislim da je ovo sto ti treba samo moras imati bittorrent program , skini i uzivaj http://thepiratebay.org/torrent/4723136/Tecar_Forum_ETKA_v2_-_ETKA_7___autoupdate_%5BMULTILANG%5D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top