pitanje distanceri.....pomoć!!!

pitanje distanceri.....pomoć!!!

Član
imam jedno pitanje pa ako je ko raspoložen bio bih mu zahvalan a stvar je da pogleda i procjeni valjal' ovo šta da sebi naručim...hvala!!!

http://www.ebay.co.uk/itm/330568181929?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649#ht_2200wt_1185
 
Član
Mislim da je netko sa foruma bio da pravi distancere povoljno samo ne znam jesu li ovakvi. :D
 
Član
Franki je napisao(la):
Mislim da je netko sa foruma bio da pravi distancere povoljno samo ne znam jesu li ovakvi. :D

ma ovi po meni nisu skupi samo neznam da li je nekad ima ko ovakve ili slične da znam da li se isplati ili je isplatnije praviti jer fakat nisam do sad imao nekog tj nikakvog iskustva sa distancerima i ajd kad smo več tu jel kad uzmem ove od 10mm logično je da uzimam i šarafe duže za 10 mm....sad mi je dužina navoja 26 znači trebaju mi šarafi od 35-36mm (navoja)???
 
Član
Pise da su ovo dva distancera za Clia.
Znaci 60-70 km distanceri plus ostali troskovi. To ti se ne isplati ako ih u bih mozes uzet za stoju.
Imas i na Piku i po forumu toga masu pa vidi sta ti je najbolje.
 
Član
Franki je napisao(la):
Pise da su ovo dva distancera za Clia.
Znaci 60-70 km distanceri plus ostali troskovi. To ti se ne isplati ako ih u bih mozes uzet za stoju.
Imas i na Piku i po forumu toga masu pa vidi sta ti je najbolje.

je' frenki brate ali meni i trebaju samo dva za nazad ... ne znam vidjet ću joššš
 
Top