Pitanje audio-mp3

Pitanje audio-mp3

Član
Ovako pitanje za kolege forumase, dal postoji mogucnost da se odradi sledeca stvar :
U pitanju je auto audi a6 znaci fabricka mu je dosao cd player koji ne moze da cita mp3 muziku, dal postoji mugucnost da se promjeni laser unutar toga playera da se ubaci sa mogucnosti citanje mp3 formata ? Hvala unaprijed
 
Član
Tesko i bespotrebno jednostavnije rjesenje usb emulator za fabricki audijev player i pustas glazbu u mp3 formatu sa usb sticka :icon_smile:

Ovak to izgleda http://www.alibaba.com/product-gs/461508038/Car_USB_MP3_Player_CD_Changer.html ;)
 
Član
Kakav je kvalitet zvuka na ovome, dal se javljaju sumovi kao na mp3 modulatoru koji ide preko upaljaca ???
 
Član
Nije to ni slicno....ona spravica preko upaljaca sto ide salje preko radio talasa zvuk a ovaj emulator se direktno spaja sa H.U. :D
 
Član
Adi i mdeebosna , gdje moze da se uzme taj fabricki modulator sto ide na audi ???
 
Član
imas na ebay-u za sve vrste vozila...a imaju pojedini clanovi otvoren ebay account...ili ako imas nekog u njemackoj ili slicno... cijena je od 30 do 50 eura.
 
Član
Postoji - ovlasteni servis gdje su cijene takvih uredjaja žara ili da imas lude srece pa nadjes negdje na otpadu ;)
Inace ekstra stvar ;)
 
Član
Raspitaj se imal neko taj uredjaj na drugom autu, pa da probas hocel radit dzekovi su standardni na vecini tak da pase i od drugog auta ne mora bas bit od audija,kao sto oni pisu i stavljaju vece cijene cim je jaca marka auta u principu isti uredjaj :icon_rolleyes: nekad pase od drugog auta nekad ne najbolje probati ak se moze da ne bi dao pare za to kad ono dzek ne pase :icon_confused: ja sam na fabrickom playeru u stilu probo modulator od nekog renaulta i radi!

Bio je na pijaci kenwoodov neki za sitne pare prosle sedmice ja ne uze reko sta ce mi mozda je i on mogao :icon_rolleyes:
 
Član
Provjereno...za audi postoje 2 razlicita emulatora, jedan ima 6 a drugi 8 zica na dzeku...trebao bi to prvo provjeriti...
 
Član
Hvala vam svima na informacijama nisam se nikad sa tim susretao , a ovo sto se tice promjene laseta na mp3 da li je to neko radio ili cuo nesto o tome ? :icon_question:
 
Top