PITANJE AUDI A3 BKD 2005 G DSG - BUCAN RAD

PITANJE AUDI A3 BKD 2005 G DSG - BUCAN RAD

Član
Pozdrav forumasi..Upravo sam se registrovao, pa bih htjeo podjelit sa Vama iskustvo sa mojim A3 BKD 2.0 koji sam skoro kupio, pa bi mi svaki savjet i Vase iskutvo dobro doslo..Naime muci me malo bucniji rad koji prenosi u kabinu i spolja, nema zvonjenja niti udara nego klasican zvuk dizela al kao u golfa 3 :DDD...Isao sam kod mehanicara, provjerio je dizne su ok,svaka u normali, zamajac se cuje pri gasenju al ne udara jako,samo mrvicu zaljulja auto. E sad nzm dal moze biti do lose bregaste ili hidro podizaca, dal to ima veze sa bukom...Citao sam da su inace bucniji ti BKD motori prije novije generacije cr i comon rail motora, al sam vozio golfa 5 sa istim motorom i daleko je tisi od mog A3..Cak sam imao A4 2003 god, 1,9 96kw koji je takodje bio tisi u odnosu na ovaj A3...Imam jos jedan problem ako se moze nazvat problemom naravno,motor piri kad se dodaje gas lagano i pusta, kao kad puses u papir pa ono zapiri,više piri nego sto zvizdi....Pa gospodo pomagajte,da znam dal da se cimam ako ima razloga ,ako ne da sipam i vozim :)))))
 
Član
takve stvari se ne rijesavaju na forumu kao i lupaje u tocku itd. uhvati se kakvog dobrog mehanicara i nek ti otkrije a ovdje tesko da ces dobit odg
 
Član
Znam da ne mogu rjesiti ovde,al bio sam kod dva majstora,od kojih jr jedan bas dobar, i rekao mi je da pratim zvukove i da ako pojacaju dodjem..znaci treba stavit slusalice na usi i vozit ako ti smeta...uopste nisu htjeli da se zauzmu i nadju uzrok..moracu da nadjem nekog boljeg izgleda...
 
Skini poklopac motora i rijesi misteriju oko bregastih i podizaca sve se moze vidit i provjeri jel dobro uzubljen
 
Top