Change background image

PITANJE AUDI A3 BKD 2005 G DSG - BUCAN RAD

Rasprava u 'Novi clanovi' pokrenuta od Alen888, 10. Srpanj 2018..

1. Alen888

Alen888 Član

Pridružen(a):
    10. Srpanj 2018.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Tivat
    Auto:
    Audi A3
    Facebook PIK Garaza Privatna Poruka
    Pozdrav forumasi..Upravo sam se registrovao, pa bih htjeo podjelit sa Vama iskustvo sa mojim A3 BKD 2.0 koji sam skoro kupio, pa bi mi svaki savjet i Vase iskutvo dobro doslo..Naime muci me malo bucniji rad koji prenosi u kabinu i spolja, nema zvonjenja niti udara nego klasican zvuk dizela al kao u golfa 3 :DDD...Isao sam kod mehanicara, provjerio je dizne su ok,svaka u normali, zamajac se cuje pri gasenju al ne udara jako,samo mrvicu zaljulja auto. E sad nzm dal moze biti do lose bregaste ili hidro podizaca, dal to ima veze sa bukom...Citao sam da su inace bucniji ti BKD motori prije novije generacije cr i comon rail motora, al sam vozio golfa 5 sa istim motorom i daleko je tisi od mog A3..Cak sam imao A4 2003 god, 1,9 96kw koji je takodje bio tisi u odnosu na ovaj A3...Imam jos jedan problem ako se moze nazvat problemom naravno,motor piri kad se dodaje gas lagano i pusta, kao kad puses u papir pa ono zapiri,više piri nego sto zvizdi....Pa gospodo pomagajte,da znam dal da se cimam ako ima razloga ,ako ne da sipam i vozim :)))))

2. arminnn

arminnn Član

Pridružen(a):
    21. Travanj 2008.
    Poruka:
    6,830
    Lajkova:
    12
    Grad:
    Sarajevo
    Auto:
    BMW e46,Smart
    takve stvari se ne rijesavaju na forumu kao i lupaje u tocku itd. uhvati se kakvog dobrog mehanicara i nek ti otkrije a ovdje tesko da ces dobit odg

3. Alen888

Alen888 Član

Pridružen(a):
    10. Srpanj 2018.
    Poruka:
    2
    Lajkova:
    0
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    Tivat
    Auto:
    Audi A3
    Znam da ne mogu rjesiti ovde,al bio sam kod dva majstora,od kojih jr jedan bas dobar, i rekao mi je da pratim zvukove i da ako pojacaju dodjem..znaci treba stavit slusalice na usi i vozit ako ti smeta...uopste nisu htjeli da se zauzmu i nadju uzrok..moracu da nadjem nekog boljeg izgleda...

4. ernadhusic

ernadhusic Član

Pridružen(a):
    21. Veljača 2011.
    Poruka:
    1,755
    Lajkova:
    203
    Spol:
    Muškarac
    Grad:
    M A G L A J
    Auto:
    Golf 2 GTI 8v VW JETTA 1.8 TURBOO
    Skini poklopac motora i rijesi misteriju oko bregastih i podizaca sve se moze vidit i provjeri jel dobro uzubljen

Podijelite ovu stranicu