Pitanje akumulator mtrav :D

Pitanje akumulator mtrav :D

Član
Ovako imam jedan problem pa sada neznam dal sam uzeo los akumulator ili je do auta. Problem je sledeci uzeo sam novi aumulator Starter 63 Ah garancije pise neke 2 godine. Nisam svega mozda pet puta upalio auto sa njim i nakon toga nisam ga palio jedno 4-5 dana i jutros u garaza da zaverglam ma ni da se javi auto :D
SAd nezz sta bi moglo da bude dal je los akumuator koji sam kupio "nov" ili imam neki potrosac u autu koji mi vuce struju dok je auto ugaseno a nesto bas u to ne vjerujem jer do sada je sve bilo ok. Probao vec sa tinjalicom i skidanjem kleme zajedno sa osiguracima jedno po jedno nisam tako uspio da pronadjem "potrosaca skrivenog ". Ako neko ima kakvu ideju neka prica bilo sta ili da nosim aku na reklamiranje grrrrrrrrr :hmmm9uh:
 
Član
prvo probas upaliti preko kablova ili da stavis drugi ispravni aku i ako auto upali onda mozes da sumnjas u to da je los aku na koji imas 2 god. garancije ili da ti nesto prazni aku u tom slucaju odes u servis koji ti garantuje za aku i oni ustanove dali imas dovoljno punjenje ili da li ti sta izvlaci aku.

ako auto ne upali preko pomocnog aku onda te zeza ili anlaser ili brava palenja.
Pozdrav.
 
Član
Auto pali na drugi akumulator sasvim normalno. Alternator puno na leru 14.2 V. Na ovaj aku jedva mogu dat kontakta
 
Top