PITALICE

PITALICE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo da malo razbijemo monotoniju na forumu a ujedno da isforsiramo mozdane vijuge :) , ovdje mozete postavljati pitalice.

Za pocetak evo jedna od mene :

.........Sta je to kroz jednu rupu udjes,kroz drugu izadjes kad mislis da si usao tek si izasao????


Hajd mozgajte malo :):):):):)
 
Član
Riječ ima k, kad se čita s lijeva na desno, a kad se čita s desna na lijevo, onda nema k.

koja je to rijec:icon_question:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
Riječ ima k, kad se čita s lijeva na desno, a kad se čita s desna na lijevo, onda nema k.

koja je to rijec:icon_question:

A nisi trebao nista postavljati jos dok se ne pronadje odgovor na prvu pitalicu koju sam ja postavila jer ce ovako doci do zabune !!!!

I molim vas sve za ubuduce ..dok je jedna pitalica aktuelna tj dok se ne nadje odgovor na nju druge se ne postavljaju!

A ODGOVOR NA TVOJU PITALICU JE : kamen-nema k
 
Član
izvini molim te:D

ne znam odgovor na tvoju pitalicu, a ne zvuci mi nikako ok kako je postavljena, " kroz drugu izadjes, i kad si mislio da si usao..":icon_question:
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
izvini molim te:D

ne znam odgovor na tvoju pitalicu, a ne zvuci mi nikako ok kako je postavljena, " kroz drugu izadjes, i kad si mislio da si usao..":icon_question:

da u pravu si poslije izadjes je trebala biti tacka :) evo da se korigujem :


.........Sta je to kroz jednu rupu udjes,kroz drugu izadjes. Kad mislis da si usao tek si izasao!!! eto jel sad ok?
i nisi rekao da li sam ja pogodila odgovor na tvoju pitalicu?
 
Član
hehheheh.....tesko je pitanje mora se priznati...ima raznih rupa:lol::lol:

mene asocira na neku odjecu ili ness tako?????
 
Član
Armin01 je napisao(la):
hehheheh.....tesko je pitanje mora se priznati...ima raznih rupa:lol::lol:

mene asocira na neku odjecu ili ness tako?????

Blizu si.. samo jos konkretan odg da das :) i onda ti predajem stafetu postavljas novo pitanje .
 
Član
hehehe....znao sam da mogu ovo izmozgati:icon_smile::icon_smile:

mislim da su pantole???? ako nisu, trudim se dalje:cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top