Pistanje(zvrcanje) Golf 2?

Pistanje(zvrcanje) Golf 2?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Da li je neko imao slican problem sa golfom 2,nesto mi pišti ja mislim da je u negdje ispod haube, isto ko da neko zviždi,najvise se cuje ujutro kad tek upalim a cuje se i kad naglom krecem ili kad prilikom saltanja malo brze pustim kvacilo! To me stvarno nervira ali kad pokusam da skontam odakle se cuje nema sanse nekako ko da se cuje sa lijeve strane a nekada sa desne strane ispod haube!Mislio sam da je u pitanju auspuh ali nije do njega kontroliso sam to!Ispizdi mi zivce!!:icon_rolleyes:
 
Član
golff je napisao(la):
Da li je neko imao slican problem sa golfom 2,nesto mi pišti ja mislim da je u negdje ispod haube, isto ko da neko zviždi,najvise se cuje ujutro kad tek upalim a cuje se i kad naglom krecem ili kad prilikom saltanja malo brze pustim kvacilo! To me stvarno nervira ali kad pokusam da skontam odakle se cuje nema sanse nekako ko da se cuje sa lijeve strane a nekada sa desne strane ispod haube!Mislio sam da je u pitanju auspuh ali nije do njega kontroliso sam to!Ispizdi mi zivce!!:icon_rolleyes:

Koji motor je u pitanju... ?
 
lezaj alternatora..remen star-proklizuje..remen popusten proklizuje...i ima dosta stvari ,tesko ovako :icon_question: al mislim da ces zamjenom remena rijesiti problem
 
BHT Ovisnik
meni remen uvijek skripi kada ga tek upalim,2-3 puta moram dati jace gasa da prestani pistiti i tek onda prorade obrtaji,al valjda znas kako skripi remen,ako ti je on nije uopce skup,bar za golfa 2 :cool:
 
Član
meni se nesto slicno desava, auto nisam bio vozio dva meseca i na prvom paljenju je u leer gasu nekaku cudno cvileo. To mi se povremeno javi kada auto radi na nekim zesce malim obrtajima.. Uglavnom, prepoznajem iste simptome, motor 1,3 sa direktnim ubrizgavanjem...
 
Član
golff je napisao(la):
Da li je neko imao slican problem sa golfom 2,nesto mi pišti ja mislim da je u negdje ispod haube, isto ko da neko zviždi,najvise se cuje ujutro kad tek upalim a cuje se i kad naglom krecem ili kad prilikom saltanja malo brze pustim kvacilo! To me stvarno nervira ali kad pokusam da skontam odakle se cuje nema sanse nekako ko da se cuje sa lijeve strane a nekada sa desne strane ispod haube!Mislio sam da je u pitanju auspuh ali nije do njega kontroliso sam to!Ispizdi mi zivce!!:icon_rolleyes:
presatne li to zvizdanje slucajno kada stisnes kvacilo?
 
BHT Ovisnik
ma tko ga *ebe,nijemoj,mamin je,mada nije star nesto remen,nisamo ga davno mjenjali,ljetos se to pocelo događati,moja jetta je uredu:cool:
 
code: KR je napisao(la):
golff je napisao(la):
Da li je neko imao slican problem sa golfom 2,nesto mi pišti ja mislim da je u negdje ispod haube, isto ko da neko zviždi,najvise se cuje ujutro kad tek upalim a cuje se i kad naglom krecem ili kad prilikom saltanja malo brze pustim kvacilo! To me stvarno nervira ali kad pokusam da skontam odakle se cuje nema sanse nekako ko da se cuje sa lijeve strane a nekada sa desne strane ispod haube!Mislio sam da je u pitanju auspuh ali nije do njega kontroliso sam to!Ispizdi mi zivce!!:icon_rolleyes:
presatne li to zvizdanje slucajno kada stisnes kvacilo?

nekad s lijeve naked s desne...nije druk lezaj..a lezaj u mjenjazcu svira na oko 80km/h
 
Član
mozda sam otisao u off al rimejtio sam da kod golfova remen ode cesto i da se isteze... kod sebe sam otkrio a i kod jos par gofolva vidio ...problem je u onoj ''remenici'' tj. onaj metalni krug preko kojeg ide remen a nalazi se na alternatoru on se izlize, i remen vremenom ''propadne'' u njega te tako prije strada, a ta remenica je oko 20ak km:icon_exclaim:
 
Član
Remen sam skoro promijenio i nije do njega 100%, e sad ne znam za taj lezaj u alternatoru?Da li je neko mijenjao taj lezaj tj. koji su simptomi kada ode taj lezaj?Pisti i na leru i kada brze malo pustim kvacilo kada presaltam a nema nikakve razlike kada pritisnem kvacilo.. Ne pisti kada drzim gas!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top