Pirelli Sottozero 210 lijeva i desna guma???

Pirelli Sottozero 210 lijeva i desna guma???

Član
uco_opc je napisao(la):
Pa na to se i misli Inside i Outside a sad jbg lijeva desna neko tako misli

pa de sad procitaj post koji sam ja napisao prvi, ali nemozes ti sad doci kupiti gume daj dvije lijeve dvije desne koliko ja znam, ali on treba da pazi kad montira kako koju montirati a to sto vi kazete pa i nokian je isto tako ali nije lijeva desna http://www.tyrereviews.co.uk/images/tyres/nokian_wrg2.jpg
 
Član
asimetricna, ili sa v sarom, ako ima smjer rotacije, te prema onom inside/out moze ici samo na jednu stranu.
 
Član
Limpi je napisao(la):
asimetricna, ili sa v sarom, ako ima smjer rotacije, te prema onom inside/out moze ici samo na jednu stranu.

ma da razumijem te ali nema tu lijeva desna guma i savina eskimo s3 isto tako
 
Član
ok je ona postavljena, sve cetri su normalno na outside. Ali kad gledas gume, kanali su na spoljnoj strani i to je ok a unutrasnji dio gume lijeve i desne kao da je obrnut i izgleda da je samo taj dio gume u kontra smijeru ali to tako treba
 
Član
Gume koje imaju oznaku outside/inside su te o kojima je rijec u ovoj temi i kad se montiraju oznaka "outside" mora biti vani, a mozes ih montirati i lijevo i desno i isto tako mozes kompletan tocak premjestiti sa lijeve na desnu stranu, a ovo sto neko rece da ne mozes prebaciti kompletan tocak sa lijeve na desnu stranu su gume koje imaju smijer rotacije i postavljaju se tako da strelica na gumi prati smijer okretanja tocka i sito tako se moze montirati i lijevo i desno, samo se mora paziti na strelicu.
 
Top