Pioneer

Pioneer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@igy-pa sta te je izaslo 1000km???
@jojo-pa zato i ne trebas da stavljas muziku u kadetta:)jebo muziku koja je skuplja od auta,hihihi
 
Član
pa zato cu kad budem kupovo kadeta da ubacim u njega 2 bazuke i da vidim kakva je limarija ako se ne raspadne dobroj kupujem.Hahaha
 
Član
Ma jarane uradis najbolje kako sam ja uradio, stavis nazad dva zvucnika, trosistemca Pioneerova, 220W( nije stvarna, stvarna 60W), i ludnica, da vidim papka koji ce to odvrnut bazuku pa vozit pod tim brujanjem.
 
Brum Brum je napisao(la):
Ma jarane uradis najbolje kako sam ja uradio, stavis nazad dva zvucnika, trosistemca Pioneerova, 220W( nije stvarna, stvarna 60W), i ludnica, da vidim papka koji ce to odvrnut bazuku pa vozit pod tim brujanjem.

ma ima raja svasta stavljaju i pokusavaju ali da ne idemo OT
306-ica je neki "respektabilan" woofer za pocetnike,naravno uz dobro pojacalo naravno...
 
ja sam svoj san ispunio sa malo jacim pioneer sub max 2500w 28 cm. na pocetku mi je bio problem za kutiju ali sam taj problem rijesio sa plasticnom cijevi, skratio je na 60 cm duzine i dobro zatvorio i silikoniro. pojacalo mi je marke us blaster 1371 1200watt max, jednokanalno. jos mi je ostalo kakav dobar cd pleyer i jos jedno manje pojacalo za ostale zvucnike.
 
Administrator
mirza2.0 je napisao(la):
ja sam svoj san ispunio sa malo jacim pioneer sub max 2500w 28 cm. na pocetku mi je bio problem za kutiju ali sam taj problem rijesio sa plasticnom cijevi, skratio je na 60 cm duzine i dobro zatvorio i silikoniro. pojacalo mi je marke us blaster 1371 1200watt max, jednokanalno. jos mi je ostalo kakav dobar cd pleyer i jos jedno manje pojacalo za ostale zvucnike.

1.:icon_evil: prvo nam se predstavi,
2.:icon_twisted:podigao si temu staru pola godine, nidje veze
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top