Piksne šaltebla golf 1

krvImed

Član
03.05.2013
183
33
28
Konjic
Auto
Seat Ibiza 6l
Dakle interesuje me da li postoji mogućnost da se nabave nove piksne(one gumene) na šalteblu (dijelu kojise kači na letvu sa kojeg ide šipka na mjenjač),volio bih nove uzeti ako gdje ima,možda u autodijelovima ili koje je već rješenje i da li paše sa šaltebla od dvicer?Promjer rupe je 18mm i na jednoj strani ima udubljenje da ga drži da se ne okreće. Hvala unaprijed :)

nookey

Član
16.01.2011
274
18
18
Sarajevo
Auto
GOLF MK4
Dakle interesuje me da li postoji mogućnost da se nabave nove piksne(one gumene) na šalteblu (dijelu kojise kači na letvu sa kojeg ide šipka na mjenjač),volio bih nove uzeti ako gdje ima,možda u autodijelovima ili koje je već rješenje i da li paše sa šaltebla od dvicer?Promjer rupe je 18mm i na jednoj strani ima udubljenje da ga drži da se ne okreće. Hvala unaprijed :)
Prije nekoliko godina drugu je to propalo i znam da smo našli u autodijelovima na Dobrinji, e sad da li ima ne znam...
bilo je par maraka...

krvImed

Član
03.05.2013
183
33
28
Konjic
Auto
Seat Ibiza 6l
Problem riješen,našao set piksni novih u autodijelovima topran 11,5KM sve dođe i za poluge i za šalteblo i sve :)

dzinn16v

Član
19.01.2010
1.875
119
63
turbe
topran propane za koju godinu...u ovlastenom set originalnih je oko 100km i miran si opet 30 godina