PIK OLX nova pravila za nekretnine

PIK OLX nova pravila za nekretnine

U potpunosti podrzavam ovo. Dosta je vise idiota koji kad im omrzne citat komentare na klixu a ostane im kokica, uloguju se i pocnu smarat raju po PiKu sto kroz jabna pitanja to kroz poruke. X puta sam dobio poruku "Moze li sta jeftinije" a zatim i iducu " Uredu cut cemo se" pa i trecu " Izvini kupio sam"...ma idite u tri lijepe....Ovim ce podici ozbiljnost sajta i odstraniti napacena govna koja se registruju samo da zajebavaju normalnu raju. Da hoce ovu politiku prosirit na sve kategorije a ne samo nekretnine...
 
Član
U potpunosti podrzavam ovo. Dosta je vise idiota koji kad im omrzne citat komentare na klixu a ostane im kokica, uloguju se i pocnu smarat raju po PiKu sto kroz jabna pitanja to kroz poruke. X puta sam dobio poruku "Moze li sta jeftinije" a zatim i iducu " Uredu cut cemo se" pa i trecu " Izvini kupio sam"...ma idite u tri lijepe....Ovim ce podici ozbiljnost sajta i odstraniti napacena govna koja se registruju samo da zajebavaju normalnu raju. Da hoce ovu politiku prosirit na sve kategorije a ne samo nekretnine...

Ti izgleda ne znas ni o cemu se radi... al' si nas otres'o... nek si nam i rek'o. :shifty:
A ako procitas prije nego opletes, posto ti je ostalo kokica, vidio bi da je samo zakomplikovano i otezano za postaviti oglas, a trolovanje je i dalje omoguceno i i dalje je besplatno... oni zive od trolova i klikova kao i klix. Bonus je to sto izgleda manipuliraju onime sto raja placa novcem... ne zato sto ga imaju viska ili viska nekretnina pa se (tebe) zajebavaju, nego mozda nekome gori pod nogama, pa pokusavaju da se iscupaju nekako.
 
Hajde ne prdi molim te? Ja jesam pogrijesio u smislu da sam pisajuci post nekako utripovao da registracija nece biti besplatna, medjutim proslo je vec dovoljno vremena i nisam mogao editovat post. Neka stoji, jbat ga. Ako bi uveli placenu registraciju, drzao bih se prethodnog posta. Moja greska, a ti, pa nek si ti mene otres'o....nek si mi i rek'o.
 
Jedan od rijetkih sam koji je zadovoljan PIK-om tj. OLX-om.
Kad ga nema par sati ljudi dignu uzbunu kao da je rat.
Gledajte to sa vedrije strane,ljudi nam svima cine uslugu.
Besplatno objavljujemo i trebamo biti zadovoljni.
Valja odrzati milione artikala ipak ih treba shvatiti.
Za registraciju treba uvesti neki test ili nesto drugo,jer puno je levata na stranici.
 
ja ne vidim sta je problem...prodajes nekretninu od desetine ili stotine hiljada, valjda mozes izvdvojiti par maraka mjesecno...
 
Član
Nazalost, mozda ce dobiti svime time na "kvalitetu" tih oglasa, medjutim, izgubice na "kvantitetu", samim time, smatram da ce se i cijena ako nista drugo, odrzati a velike sanse su i povecati-ponudjenih nekretnina. Tako da svi oni sto bi "da kupe" imace manju ponudu, vise cijene.
 
Član
Ne odredjuje ponuda na piku cijenu nekretnina na trzistu.
Istina, cijena ima veze sa odnosom ponude i potraznje, ali ne na piku, vec na trzistu, a prodavalo se i ranije a i danas se prodaje bruku toga van pika. Barem danas ima tona agencija koje imaju svoje web sajtove...
 
Top