PIK fails

PIK fails

Alo sarajlija ajd me se otkaci!!! Nije moj oglas i nepravi se pametnjakovic!!! Vidim da si dokon ne znas sta ces od sebe pa zoves autodijelove...ajd i meni za dzetu provjeri koliko su za veliki servis...ruke cu sam!!!

A koji si ti ovo servis zvao kad su svi filteri preko 20km?? I sta ako covjek sipa modrica ulje? Kako ti se da kenjat toliko? Prozovi jos koju kucu pa vidi mozda ima gdje jeftinije!!!
Šandora zvao , a u oglasu piše da je mali servis u OVLAŠTENOM 50 KM , veliki 200 itd ...a za Đetu ? ma to se ne mijenja ulje ,tu se samo dosipa , uvijek imaš friško ...haha
 
Član
Evo jos jednog Cunera (pazi detaljan opis )
http://www.olx.ba/artikal/15430561/golf-2-turbo-dizel-tuning/
A ako vam se nije dalo citati do kraja,ovako to izgleda
Pogledajte prilog 53705
Znaci kralj :D


Koja je ovo livada hahaha
Najbolja dvica na piku a on i podove i pragove i obrve mijenjao i ko zna sta jos...
Zadnji trap od vr6 a ono nazad 4 serafa i jos na to sve dobos nazad, nije disk...
Najbolji na piku a on izvukao zadnje obrve a prednje ostavio obicne... Svasta ces vidjeti, a za pismenost u opisu auta necemo nista komentarisati :p
 
Član
Koja je ovo livada hahaha
Najbolja dvica na piku a on i podove i pragove i obrve mijenjao i ko zna sta jos...
Zadnji trap od vr6 a ono nazad 4 serafa i jos na to sve dobos nazad, nije disk...
Najbolji na piku a on izvukao zadnje obrve a prednje ostavio obicne... Svasta ces vidjeti, a za pismenost u opisu auta necemo nista komentarisati :p
I jos Pazii MJENJAC skracen za 12 cm radi LAKSEG saltanja :D :D :D
Koliko je njemu ostalo 3cm? da LAKSE salta
ps licno poznajem golfa jer je bio u kolege sve sto je navedeno od vr6 nikada nije vidjelo vr6,jedino siceve ima od obicnog golfa 3
 
Član
Ms64Iia.jpg
 
Top