PIK fails

PIK fails

Član
A ljudi sto vode tudju brigu...katastrofa....jos onaj coban energy pametuje nesto... vidi se da je neki gospodin sto prodaje...
ma brate, dosta "ljudi" na piku, su ustvari djeca koji ma je pukla guma od bicikla pa traze unutrasnju i tako nalete na nesto sto je ustvari mozda cak i istina, al on je cuo dok mu je tata prico "sa nekim o necemu" i konta da je pokupio svu pamet svijeta.
Cinjenica da na piku ima dosta korisnika koji ubijaju dosadu zajebavajuci ljude, nesto tipa ovog za servis, ne mogu rec jest nije tolko para ne poznajem ovo auto uopste.

I jos nesto... U ovoj temi se 100 puta naslo nesto sto uopste nije "fail" pa ni blizu. Ima izuzetaka sto jest jest. Al eto, mislim da ovaj link iznad za hiundajia nije za faila...
I ako laze, kazem ako, nije spustio na 50 sa 1000, ako cemo gledat failove ovakvog tipa, onda 80 posto auta sa pika treba da bude ovdje kad se pogleda opis potrosnje goriva. Cak i "nasih" koji smo za svoju zabavu napravili sprdanciju od pojedinih pik oglasa.
 
A ljudi sto vode tudju brigu...katastrofa....jos onaj coban energy pametuje nesto... vidi se da je neki gospodin sto prodaje...
jesi ti ovaj "gospodin "sto prodaje ? 50 maraka ti je kanta ulja , a gdje su filteri ,ruke ? šega ovaj forum postao, pa nemozes dvičini zamjenit ulje i filtere za petobu ...boje ti je izbrisi ono za servise iz oglasa , neozbiljno ti je
 
Cinjenica da na piku ima dosta korisnika koji ubijaju dosadu zajebavajuci ljude, nesto tipa ovog za servis, ne mogu rec jest nije tolko para ne poznajem ovo auto uopste.

.
pa što se onda javljaš da kometarišeš ? evo zbog tebe i onoga sam nazvao trgovinu dijelovima ,cjena malog servisa sitnica : filter klime 23 KM , filter zraka 23 KM , filter ulja 15 KM ulje castrol 53 KM , plus ruke ...a ovo su cijene iz trgovine , a sad dodaj na to cijene iz ovlastenog , koje su sigurno vece ...
 
Član
Alo sarajlija ajd me se otkaci!!! Nije moj oglas i nepravi se pametnjakovic!!! Vidim da si dokon ne znas sta ces od sebe pa zoves autodijelove...ajd i meni za dzetu provjeri koliko su za veliki servis...ruke cu sam!!!

A koji si ti ovo servis zvao kad su svi filteri preko 20km?? I sta ako covjek sipa modrica ulje? Kako ti se da kenjat toliko? Prozovi jos koju kucu pa vidi mozda ima gdje jeftinije!!!
 
Član
pa što se onda javljaš da kometarišeš ? evo zbog tebe i onoga sam nazvao trgovinu dijelovima ,cjena malog servisa sitnica : filter klime 23 KM , filter zraka 23 KM , filter ulja 15 KM ulje castrol 53 KM , plus ruke ...a ovo su cijene iz trgovine , a sad dodaj na to cijene iz ovlastenog , koje su sigurno vece ...

Hehe izvini oko sto sam se javio na temu, necu vise nikad obecavam. Pa sad idem sa foruma. :kiss:
 
Top