PIK fails

PIK fails

Član
Evo jedan fail i od mene, moj bivsi auto prodat ovakav kakav jeste na slikama u 11 mjesecu za 4000 KM sa 255000 km, vidim sad je malo drugacija situacija sa kilometrima haha
http://www.olx.ba/artikal/15889255/renault-clio-1-5-dci-2003-god/

Pozdrav Samire. Moram te razocarati, kilometraza nije vracana.
Evo jedan fail i od mene, moj bivsi auto prodat ovakav kakav jeste na slikama u 11 mjesecu za 4000 KM sa 255000 km, vidim sad je malo drugacija situacija sa kilometrima haha
http://www.olx.ba/artikal/15889255/renault-clio-1-5-dci-2003-god/


Pozdrav Samire. Javio mi se neki na piku, optuzivao da sam vracao kilometrazu, pa vidim da si i ti upoznat s tim. Ne znam koliko se poznajete al nemozes ga ubijedit da nije tako :) . Jos mi je ponudio da dodje u Tuzlu i provjeri, ako ne bude nista vracano, daje 8000KM. Dobro bi doslo al et izlevati, ne dodje. :))))

Uglavnom, evo dvije slike od mene koje dokazuju ono sto govorim. Mozda malo losa vidljivost jer sam slikao u voznji. Tek sam reg na forum i zao mi je sto ovako se predstavljam al eto...
Usput, autom sam zadovoljan, skupilo se nekih para pa sam mislio mijenjat za Golfa 4 TDI, al ako ne nadjem sto mi odgovara, onda cu jos ulozit na Clia. Rijesio sam problem sa gumom koja je pustala, moram jos da izravnam felgu. Nasao sam na forumu tvoje ranije postove od kako si kupio Clia i kako si sredjivao. I kod mene se pali lampica od grijaca, al sam upratio da se pali samo na hladnijem vremenu, pa su mi rekli da je vjerovatno do grijaca, da neki ne radi pa dogrijava. Iako lampica moze da signalizira i kvar zadnje signalizacije. Od kako sam ga kupio od tebe, presao sam nekih cca 10000-15000km i prezadovoljan sam. Promijenio sam mu ulje (nasuo full sintetic), filtere, akumulator i to je to. Na tu kolimetrazu extra.
Sljedece je da mu rijesim veliki servis, paljenje (problem s codom na kljucu) i paljenje ABS kada dodje na 80km/h.

Cim to zavrsim, ako ga ne prodam, na red dolazi lambo vrata, projektor crni farovi i zadnje LED crne stopke.

11263794_10205062373416840_664612904_n.jpg
 

Prilozi

  • 11101212_10205062373536843_1847136499_n.jpg
    11101212_10205062373536843_1847136499_n.jpg
    38,5 KB · Pregleda: 79
Član
Cekaj, ja kako sam skontao da je auto prodano u 11 mjesecu sa 255 000km a sada ima 270 000km i kaze vracana kilometraza... Ne kontam...
 
Član
Nisi me razocarao, naprotiv bas mi je drago sto nisi od tog posla da uradis nesto tako, medjutim na piku je stajalo da je presao 155000 pa sam mislio da si vratio kilometre i usput objavio sam ovde da raja s foruma zna kakva je stvarna situacija. Sto se tice tog komuniciranja preko pika, nisam upoznat ko bi mogao biti, vjerovatno kad sam na forumu objavio da je kilometraza vracena neko ti se od kolega javio. Drago mi je da ga odrzavas kako treba pa sta god na kraju bilo, prodao ga ili odlucio zadrzati za sebe. Mozes otvoriti novu temu ili se nadovezati na moju vec postojecu pa ubaciti koju sliku, bas bi mi bilo drago da ga opet vidim i btw vec imas led stopke kristalne koje su samo ofarbane crvenim transparentnim sprejem da bi izgledale sto blize fabrickim, a ti mozes skinuti postojecu farbu pa ih ofarbati u crnu ako zelis, prije su bile crne :))
 
Član
Cekaj, ja kako sam skontao da je auto prodano u 11 mjesecu sa 255 000km a sada ima 270 000km i kaze vracana kilometraza... Ne kontam...
Nisi me razocarao, naprotiv bas mi je drago sto nisi od tog posla da uradis nesto tako, medjutim na piku je stajalo da je presao 155000 pa sam mislio da si vratio kilometre i usput objavio sam ovde da raja s foruma zna kakva je stvarna situacija. Sto se tice tog komuniciranja preko pika, nisam upoznat ko bi mogao biti, vjerovatno kad sam na forumu objavio da je kilometraza vracena neko ti se od kolega javio. Drago mi je da ga odrzavas kako treba pa sta god na kraju bilo, prodao ga ili odlucio zadrzati za sebe. Mozes otvoriti novu temu ili se nadovezati na moju vec postojecu pa ubaciti koju sliku, bas bi mi bilo drago da ga opet vidim i btw vec imas led stopke kristalne koje su samo ofarbane crvenim transparentnim sprejem da bi izgledale sto blize fabrickim, a ti mozes skinuti postojecu farbu pa ih ofarbati u crnu ako zelis, prije su bile crne :))


Znam da imaju, al me zeza desna pozicija. Nekad nece da radi pa sam napravio al sad nerade 4, od postojecih 12 LED dioda. Vidim da vode 3 zice na te diode, kontam da nisu 3 zice na 12 dioda. Po jedna zica na svake 4 diode pa da me zeza nesto. :/

Bit ce slika, dok se vrijeme uljepsa, najbolje da se nadovezem na tvoju temu.
 
sreca pa ne komentrisah ono za kilometrazu,ovaj prod'o sa 255 ooo sad pise 27000,,kad posle se ispostavi bila greska ,pisalo na oglasu 155,aman, ovo ko ukrstenicu rjesavali :D
 
Top