PIK fails

PIK fails

Član
Prva stvar, prekopirati tablice ne mozes bez originalnih tablica, znaci moras svoje tablice donijeti u radnju koja pravi naljepnice, nijedna legalna radnja nece ti napraviti tablice dok ne doneses svoje tablice i saobracajnu na svom imenu jer pravljenje tablica je krivicno djelo. Ilegalne radnje mogu napraviti da bi zaradile koji dinar ali policija ako nadje na autu te tablice trazice od vozaca da kaze odakle ih je dobio, ako ne kaze on snosi punu odgovornost za izradu, a ako kaze onda taj ko ih je izradio snosi odgovornost za izradu, a za ovo djelo se ide u zatvor ako neko nije znao :angelic: Druga stvar, to se i lako pobije jer nijedno auto nije isto 100% i svako ti moze vidjeti tablice tako da pokrivanjem nista nece dobiti jer to auto se vidi po gradu kad se voza i slicno...
 
Član
Bas sad gledam ovo....ima mu sliku iz kreveta ima sliku auta i on objavljje na piku da je ovaj lopov...sta ima od tog ....svakakvih budala
 
Član
ja nemam nista protiv da se i ovako objavi jer moze posluziti kao upozorenje drugim
a hvala Bogu i pik.ba je sad postao kao dnevni avaz i ostala stampa
 
Član
Kako ce ovo posluzit durugima.....nit imas njegove podatke nit ista...imas samo sliku iz kreveta...bas ce neko zapamtit kako ovaj izgleda....i samo mi nije jasno odakle mu slika...a koliko vidim po ostalim komentarima ni ovaj sto prodaje nije cvjecka
 
Član
kako nece pomoci, covjek je objavio sliku mercedesa kojih nema bas puno, zatim imas registarske tablice tog auta i imas sliku covjeka
onaj ko je vidio ovaj oglas sa pika sjetice se sigurno
tebi kad dodje musterija u radnju neces pitati kako se zove tako da od njegovog imena ti nemas ama bas nista
 
Član
Jest bas ovaj ja mislim ide od radnje do radnje napimpava auto i ode samo....ovo su neki talovi dugovi upitanju....jel nidje veze da vozas auto od 40-50 hiljada i zajebajes se sa ovakvim glupostima...
 
Član
To ti je kada neko poleti da ismijava nekoga a pojma nema o čemu se radi. Ljudi misle da se grafičke koriste samo za igrice.
 
Član
Čovjek nudi, a uvijek ima ko da kupi. Za računar sam nedavno dao 1.800KM(samo centralna).
Previše ako se uzme da će se koristiti samo za uredske aplikacije. Ali ta makina mi treba za posla i pouzdanost mi je prioritet. Prethodni računar je odrađivao posao okruglo 8 godina i samo 2x bio na servisu. Jednom kad se dodavala memorija, a drugi put kad se čistila glava optike. Sveukupno 1 dan. U pitanju je računar iste serija. Imam još 3 računara i 2 laptopa i sveukupno ne vrijede 1800 ali su mi na njima programi i podaci koji su višestruko bekapovani i u slučaju kvara jedne mašine samo kupim drugu polovnu zadovoljavajućih perfomansi.
Ovo je u pitanju komad hardware za profi upotrebu.
Igrom slučaja sam poznat sa astronomskim cijenama nekih profi komponenti inaće bi i ja pitao na kojim sedativima je ovaj pacijent.
 
Kao prvo znam da nije gejmerska grafika (ima gejmerskih grafika brzih od ove za duplo manje kesa, samo sto nisu namjenjene za ovoga) ova grafika sluzi za programe kojima je potrebna velika brzina obrade slike npr arhitektama. Ali dajte zivota vam ko ce to iz Bih dati 10000 na grafiku da ne znam sta radi. Prvi sam ja koji bih zaobisao pik kada bi trazio takvo nesto. Da dam nekome 1oooo pa narode na piku te zeznu za 1o km a ne za ove pare. Posle mogu pjevati da ga zgazim moram mu platiti odstetu a za 1oooo ne bi mu sigurno rekao nema veze. Da ga tuzim rekli bi ko te tjerao da kupis kakva nam je drzava. Ja bi prije narucio novu nego ovu sa pika!!!
A ovaj forum je vise postao lonci i poklopci jedan nesto kaze trojica odmah poklapaju. Neki dan covjek fino napisao tekst o eletronskim komponentama i nacinu dizanja snage preko elektronike vi ga ismijaste. Momak fino napusti forum. Koliko ja vidim ovdje se vrti par ljudi koji su super i komentarisu jedni drugima sve i svasta. Da je neko tako postavio ovo sto sam i ja. Ostali bi poceli skupo je za Bih itd itd. Ali kako kazu novi kolacic hajde da ga malo ... Od kada sam na forumu ko god izbaci nesto sto zna bude ismijan. Ko god pita nesto odmah kazete ima to vec na forumu pretrazi, a prvi ne biste trazili da vam sta zapne (vazi za vecinu) i koja je svrha onda foruma hajmo zakljucati sve onda pa nek ostali traze. Nek se samo moze pitati ono sto nema na forumu. Sledece vecini tuning npr cvaja posto vecina zna je stavi german style svaka druga dvica german jel neko stavio nesto drugo tipa stopke kako ih pola forumasa zove nfs odmah taj neko nema pojma o tuningu. Ja koliko znam tuning je svaka promjena na autu koja nije fabricka (ne mislim na cvaju sad staviti od trice stopke) nego tuning dijelove za to auto. Ja takodje napustam ovaj forum kolegijalnost 0 ima 2 covjeka koja su kolegijalna na ovom forumu a ove sto glume domacine samo su dobri glumci nista vise. P.s. ako je negdje u tekstu iznad koja recenica sa pogresnim slovom ili fali zarez ili tacka nemam razloga da citam jel sve napisano fino. Eto ako ima koja tema svi koji su napustili forum ili svi koji pogresno pisu postavite me slobodno ako nema eto ideje da napravite!!! ;)
 
Poslednja izmena:
Član
10348602_10152985039329557_6831159812951203530_n.jpg
 
Top