PIK fails

PIK fails

Član
http://www.pik.ba/artikal/13364756/golf-2-turbo-dizel/#pitanja
Sta mislite o cijeni. :banghead:
A o pitanjima da ne komentarisem . haahahha :D

Šta nije u redu sa cijenom,,, same štopke vrijede 15KM i to teško ih je nać,, jedino na nekim underground pijacama, onda JVC special edition auto "kastofon" po narudžbi ukraden, čita disk od brusilice, na crnom tržištu mu cijena prelazi 20KM radi lampica koje osvijetle cijelu unutrašnjost,,,,
Pored takve opreme tebi skup auto ili šta!!!!
 
Član
Šta nije u redu sa cijenom,,, same štopke vrijede 15KM i to teško ih je nać,, jedino na nekim underground pijacama, onda JVC special edition auto "kastofon" po narudžbi ukraden, čita disk od brusilice, na crnom tržištu mu cijena prelazi 20KM radi lampica koje osvijetle cijelu unutrašnjost,,,,
Pored takve opreme tebi skup auto ili šta!!!!
Hahahaha kolega ma nije skup ja to onako dok je na akciskoj cijeni. A oprema me pravo impresionirala limited edition. Kontam ja svoju 2 prodat za 5000KM I nadoplaticu 1000 halal bilo. Hahaha
 
Član
Hahahaha kolega ma nije skup ja to onako dok je na akciskoj cijeni. A oprema me pravo impresionirala limited edition. Kontam ja svoju 2 prodat za 5000KM I nadoplaticu 1000 halal bilo. Hahaha

Ti ozbiljno misliš da se zezam, auto uveženo iz Švice i kako vlasnik kaže: "stajao" u garaži.....
U švicarskoj radi odličnih puteva je skuplje auto koje više pređe na tim cestama (pouzdano tvrde šverceri)
A samim tim što je drugi vlasnik, znači kupio ga u švicarskoj, lijepo pospremio u garažu i čekao da cijena poraste....
Ja ako dobijem 2000 za svoje auto možda dignem 4000 kredita pa se javim prodavaču!!
 
Član
Znal ko odgovor na ovo pitanje? Zašto svi auto-uvoznici privatnici, švercerčići, svi ama baš svi ne znaju ništa o autima, kako se tako izvaljuju i zašto su mi mrži nego policajci i taxiste zajedno :D
zamolio bi te prije svega da mene ne citiras vise ako me mrzis.
drga stvar , ne poznajes me licno prema tome ne lupetaj gluposti o tome kolko se ja razumijem u auta. Promijenio sam auta sto ti nisi carapa na nogama, i o svakom autu te ponesto mogu naucit.
 
Član
zamolio bi te prije svega da mene ne citiras vise ako me mrzis.
drga stvar , ne poznajes me licno prema tome ne lupetaj gluposti o tome kolko se ja razumijem u auta. Promijenio sam auta sto ti nisi carapa na nogama, i o svakom autu te ponesto mogu naucit.

Opet me nisi shvatio, citiro sam sliku nisam ni vidio da si ti jbg, a što se tiče tebe lično tebe ne smatram švercerom, jer ono auta što sam vidio da prodaješ su sva uredna a ne neka petljaža!!!
 
Top