PIK fails

PIK fails

Potrošnja ovog 330Ci: Potrosnja goriva 9 l/100 км prosjek, loko 12.5l, otvoreno 6,5l

Kako da ne, izgleda da su neki pojedinci otkrili perpetum mobile. Onda ako se držimo nekog niza jačine motora i podataka sa PIKa, M3 bi trebao trošiti između 3 i 4 litre :D
 
Član
od druga bmw, top stanje vrh izgleda. za potrosnju nzn nisam ga ni pitao a mislim da se na ovakvim motorima nema sta pricati o potrosnji,
 
Ma važno je da ima maglenke da lola koja ga kupi može u selu svima pokazat ko je glavni i to svjetlosnim efektima (vidi se na jednoj od slika u oglasu) :D
A i potrošnja je na razini 2.0 dizela tako da je auto kompletan, nema se tu šta prigovoriti ili dodati .
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/6904025/bmw-520i-e60/

joj ja bih zakonom zabranio ovakve oglase, pise full oprema osim koze, pa neznam da li E60 moze biti siromasnije opremljen od ovoga, dovoljno je vidjeti manuelnu klimu, nista vise, osim ostalih supljina u interieru, kao i mala navigacija i sl. go ko pištolj gledajuci na e60

Druze za nase ljude full oprema je kad ima klimu, abs i servo.... Mi smo jos uvijek u 1980-im...
 
Top