PIK fails

PIK fails

497ffdcbfe5f9979ad9332facd5573e4.jpg
 
Član
A to za servisnu sam cuo slijedecu pricu:

Covjek taksista kupi novo auto, uradi prvi servis "na divlje" na 15k, na 30k ga vrati na 15k i ide u ovlasteni i sve tako vrti, jedan tamo drugi ovamo.

Na kraju auto koje je preslo npr. 300.000 ima urednu servisnu sa 150.000 gdje se svi servisi podudaraju.
 
Član
Kod nas je sve sa gearbesta, ebay, amazon,... na pik, buticima, trgovinama. Svi tako posluju, samo neko udari manju cijenu neko abnormalnu, al ocito proda cim drzi tu cijenu
 
Član
Ma naravno buraz, nek cijeni koliko hoce, al' je bezobrazluk samo takav..
Ja sam samo stavio da se neko od kolega sa foruma ne zaleti i da budu oprezni sto se ovog levata tice.. :D
Veći si ti levat od njega kad se ovako pališ. Šta tebe briga koliko ko nešto plaća i pošto to isto prodaje?

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Član
Veći si ti levat od njega kad se ovako pališ. Šta tebe briga koliko ko nešto plaća i pošto to isto prodaje?

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока

Prvo, ne dozvoljavam da mi se tako obraca, prvenstveno iz razloga sto ti nisam uputio niti jednu pogrdnu rijec, barem ne do sada..
Drugo, ovakve lopovluke mogu braniti i opravdavati samo isti ili slicni gore pomenutom lopovu.. Mislim da bi se trebao pronaci ovdje ;)
Trece, ne znate cijeniti neciji dobronamjeran post... Poyy :D
 
Član
Prvo, ne dozvoljavam da mi se tako obraca, prvenstveno iz razloga sto ti nisam uputio niti jednu pogrdnu rijec, barem ne do sada..
Drugo, ovakve lopovluke mogu braniti i opravdavati samo isti ili slicni gore pomenutom lopovu.. Mislim da bi se trebao pronaci ovdje ;)
Trece, ne znate cijeniti neciji dobronamjeran post... Poyy :D
A jesi mi ga šukn'o.
Ne opravdavam ja ništa, lopovom me ne možeš nazvati jer me poznaje mnogo ljudi sa foruma, svi znaju kakav sam, ali ne razumijem zašto tebi smeta što neko hoće da zaradi ako može?
Pa imaš onih milion stranica po fb gdje prodaju satove, maske, svakakva govna po 10x većoj cijeni nego što je na eBay, pa šta, svi oni su isto lopovi?
Aj' živ ti meni i zdrav bio.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
 
Prvo, ne dozvoljavam da mi se tako obraca, prvenstveno iz razloga sto ti nisam uputio niti jednu pogrdnu rijec, barem ne do sada..

Drugo, ovakve lopovluke mogu braniti i opravdavati samo isti ili slicni gore pomenutom lopovu.. Mislim da bi se trebao pronaci ovdje ;)
Trece, ne znate cijeniti neciji dobronamjeran post... Poyy :D

De ti druze naruci par komada pa cemo mi od tebe kupovat nek kod tebe budu 30KM pa ces vidit imal racuna ulagat i cekat po 3-4 mjeseca da ti se ulozene pare vrate ;)
 
Top