PIK fails

PIK fails

Član
325i, čini mi se da je M-tech jer ima neke drugačije branike nego klasika, uska je štopa ;)
postavi da vidim ja tog m-tech 325i za 1800 eura :) bude li za te pare da ja sebi to uzmem :) jer te spojlere ne mozes naci za re pare a kamoli auto sa njima za tu sicu... ja sam prevrnuo mobile.de i nisam nasao e30 uska stoplampa ispod 2000 eura i to fabricko stanje 1.8 motor odignut k'o koza, obicni sicevi unutra, 14-ske felge, a 320i nisam nasao ispod 4000 eura i to iato vecina fabrika i onda idu do 15-16000 eura...
 
Super Moderator
ne mora znaciti da je dobro, a i ako jest da je dovezes kod naa treba ti jos 1000€ i eto te vec na 3000. i jos mozel se carinit pitanje je
 
Član
Eto kazes jeftino a dobro, obrve obje zadnje se moraju mijenjati, unutarnji blatobrani u upitnom stanju, pragovi takodje pod plasticbim u upitnom stanju, motor je pitanje kakav je, izgleda ofucano i opet 3500km, na ovog moras bar 1500 jos dati da bi rekao sad je dobar. Sad zamisli da je u dobrom stanju, da nije isfucan i da je zdrav sto se tice limarije, zamisli koja bi mu onda cijena bila :) i da dodam da ovaj bmw uopste nije u BiH kako tvrdis :D Sad BACK TO PIK FAILS :D
 
Poslednja izmena:
Eto kazes jeftino a dobro, obrve obje zadnje se moraju mijenjati, unutarnji blatobrani u upitnom stanju, pragovi takodje pod plasticbim u upitnom stanju, motor je pitanje kakav je, izgleda ofucano i opet 3500km, na ovog moras bar 1500 jos dati da bi rekao sad je dobar. Sad zamisli da je u dobrom stanju, da nije isfucan i da je zdrav sto se tice limarije, zamisli koja bi mu onda cijena bila :) i da dodam da ovaj bmw uopste nije u BiH kako tvrdis :D Sad BACK TO PIK FAILS :D
ne tvrdim ja da je u BiH :)
 
Član
ne tvrdim ja da je u BiH :)
Pa znaci da nije jeftin, 1800 eura plus da se odradi sve komplet i obrve i unutarnji blatobrani i da se sredi pod i baci zastita i lakira kompletan i utegne, treba ti jos 1500 eura bar ( da uradis kako treba sve ) sto ide na 3300 eura i dok ga jos uvezes kao old timer-a je 800-100 eura, i izadje te vec 4300+ eura :) ja mislim da to i nije bas jeftino kako si rekao da su oni jeftini ;) prelistaj mobile.de i bice ti jasno kakve su cijene dobrih primjeraka na kojima nema radova.
 
Top