PIK fails

PIK fails

Član
taj motor u garaži na podu upalis sa šarafcigerom, nije problem to spojit , mene zanima sta s prenosom, koji je mjenjač , nosači motora , ako je stvarno nakačio ovaj motor na mjenjač petice onda mu stvarno skidam kapu
Ovaj motor ide na mjenjac od petice saraf na saraf, samo je bitno da stavis odgovarajuci set kvacila i zamajac, to je u ovom slucaju od trice tdi. ja sam na svoj motor 2.0 16v turbo u dvici stavio 6 brzina mjenjac od fabie rs, bez puno prepravki, skoro sve saraf na saraf osim poluosovine i nosaca.
Nosaci su u ovoj petici vec prepravljeni jer je u njoj prije ovog dizela bio 1.8 benzin iz dvice.
 
Super Moderator
Ovaj motor ide na mjenjac od petice saraf na saraf, samo je bitno da stavis odgovarajuci set kvacila i zamajac, to je u ovom slucaju od trice tdi. ja sam na svoj motor 2.0 16v turbo u dvici stavio 6 brzina mjenjac od fabie rs, bez puno prepravki, skoro sve saraf na saraf osim poluosovine i nosaca.
Nosaci su u ovoj petici vec prepravljeni jer je u njoj prije ovog dizela bio 1.8 benzin iz dvice.

a prije toga pretpostavljam bio 2.5 fsi i il im je trosio puno (a ne znaju za plin) il je zaribo pa nisu mogli nac drugi?
 
Ovaj motor ide na mjenjac od petice saraf na saraf, samo je bitno da stavis odgovarajuci set kvacila i zamajac, to je u ovom slucaju od trice tdi. ja sam na svoj motor 2.0 16v turbo u dvici stavio 6 brzina mjenjac od fabie rs, bez puno prepravki, skoro sve saraf na saraf osim poluosovine i nosaca.
Nosaci su u ovoj petici vec prepravljeni jer je u njoj prije ovog dizela bio 1.8 benzin iz dvice.
mjenjac na ovoj petici golfu jeste od golfa 5 (benziski ocito ostao, sajlas)
nego alene, sta si sa zamajcem, korpom,i lamelom kod sebe, sta si postavio , pretpostavljam fixni set, kao na trici TDI , zar ne? oanj set koji inace ide na "020 tip mjenjaca" (golf 3, pasat 3, mjenjaci na sajle (pitam jer treba mi ta inf tacna, otprilike da znam) hvala :)
p.s znaci nisam siguran 100% koji set ide na sestobrzinski mjenjac PD :)
 
Član
mjenjac na ovoj petici golfu jeste od golfa 5 (benziski ocito ostao, sajlas)
nego alene, sta si sa zamajcem, korpom,i lamelom kod sebe, sta si postavio , pretpostavljam fixni set, kao na trici TDI , zar ne? oanj set koji inace ide na "020 tip mjenjaca" (golf 3, pasat 3, mjenjaci na sajle (pitam jer treba mi ta inf tacna, otprilike da znam) hvala :)
p.s znaci nisam siguran 100% koji set ide na sestobrzinski mjenjac PD :)

Set kvacila moras prilagoditi mjenjacu, ja sam stavio plivajuci zamajac od golfa 4,5 sa 6 brzina, hidraulicni druk lezaj, nisam mogao naci zamjenski fiksni set, a od 5 brzina ne odgovara. Na mjenjac od 5 brzina, nebitno jeli golf 4, 5, moze od trice tdi fi 22 8mm zamajac i set kvacila od kombija T4 2.4D, a svakako imas i zamjenski fiksni set kupiti nov.
 
Član
Je li iko gledao ovo auto u zivo ??

To me zanima , ima li iko sa foruma da je blizu da ga snimi i kaze koju :D ?
 
Top