PIK fails

PIK fails

Član
Evo jedna slika sa pika nije fail al je zanimljivo

slika-530440-2012-12-1356344078-velika.jpg
 
Benny_BMW je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/5169028/golf-3-gti-tdi/ cjena je p i Č k i n ---dim ;)


vidi se da je auto 10/10...savrseno lakiran,unutrasnjost boli glava....po meni mu fale neke skuplje felge da bi dobio te novce,iako kazem opet u auto je sigurno ulozeno puno vise nego sto trazi...vidi se....
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Benny_BMW je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/5169028/golf-3-gti-tdi/ cjena je p i Č k i n ---dim ;)
vidi se da je auto 10/10...savrseno lakiran,unutrasnjost boli glava....po meni mu fale neke skuplje felge da bi dobio te novce,iako kazem opet u auto je sigurno ulozeno puno vise nego sto trazi...vidi se....

drug moj... ovo auto vrijedi u HR svake marke al kod nas NE jer se ne moze registrovati u BiH, al to ne umanjuje njegovu vrijednost... ;)

jeste, moze se kupiti puno novije, jeste ima boljih... al i ti ces tako za svoje traziti nekome nerealnu cijenu i biti ces ismijan,
a samo ti znas koliko te dosla ta muzika i to te nece sprijeciti da zavrsis u ovoj rubrici... ;)

mislim bez uvrede, nije mi to namjera... i sam bi uzeo novije, jer sam prosao sve to i znam koliko se NE cijeni... ;)
 
Ma razumijem te od A do Z.....kazem da vrijedi sigurno...nego eto cisto sam to onako izlozio svoje misljene...po meni fale neke j....felge da bas ostanes bez rijeci kad ugledas auto....znas onaj feeling:D
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
Ma razumijem te od A do Z.....kazem da vrijedi sigurno...nego eto cisto sam to onako izlozio svoje misljene...po meni fale neke j....felge da bas ostanes bez rijeci kad ugledas auto....znas onaj feeling:D

Mozda su i bila na autu, al posto se prodaje, vjerovatno idu odvojeno... ;)
 
Super Moderator
hahahahaha :cool:
isto sinoc ja saljem liku poruku za golfa, privatnu naravno, pase li reko kakva zamjena, kad covjek u inbox odgovara ''pp'' :lol:
 
Član
ova crvena trojka hr tabla, ja je ljetos zagled'o u citluku, trgovo nesto sa vlasnikom auto je san snova
stat' pa gledat :icon_eek:
 
Top