PIK fails

PIK fails

Član
gledam na svim mogucim forumima covjek pise o tom nekom pokoravanju, gotivio sam ga opasno, medjutim ovo mi vise ide na zivce, vjerujem da je i ovaj oglas napravio samo da bi izazvao buru reakcija, nista drugo mi ne pada na pamet, normalno da ovu cifru nece dobit, i on je toga svjestan sigurno
 
Član
nenad je napisao(la):
Auuu kako je lik poremecen, pa to je strasno :icon_eek:
Kakve sulude ideje, cijeli svijet je protiv njega! Ovakvi jako cesto zavrse na psihijatriji!

Uvijek je i po FB piso JA SAM NAJVEĆI i slične gluposti, ali sad ovo... :lol: Ne treba obraćati pažnju na njega, to je najbolji lijek protiv... Haman mu je zabranjeno da vozi i u Osijeku :icon_question:
 
N

nenad

OggyBoy je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Nije on postavio oglas, neko se sprda.

Trebao sam boldati izgleda:icon_question:

Kako znas, jel ti on to reko? Njegov nacin izrazavanja, njegove uzrecice, ...

ArminM je napisao(la):
gledam na svim mogucim forumima covjek pise o tom nekom pokoravanju, gotivio sam ga opasno, medjutim ovo mi vise ide na zivce, vjerujem da je i ovaj oglas napravio samo da bi izazvao buru reakcija, nista drugo mi ne pada na pamet, normalno da ovu cifru nece dobit, i on je toga svjestan sigurno

Hahahaha, taj je dio najbolji, apsolutno lud, pokorice necije idole, komedija, ko da prica ne znam o cemu :lol:
 
Član
Svasta majka rodi,ja mu napisao sljedece:

Marin je jedan,da si imalo pametan skontao bi da nemas sanse protiv Marina,auto od 930ks mozda sad i vise nisam u toku,protiv 800ks,,,,ja imam auto od 150ks i dođe neki lola sa autom od 300ks i ja pobjeđujem zar ne?

I naravno izbrisao pitanje samo cekam privatnu poruku da me vrjeđa i slicno.
 
Ha ha
5mwaao.jpg

:lol::lol:
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/5202050/mercedes-124-300d-sport-line/

Sva oprema osim klime, cijena i motor koji troši kao dobar benzinac:lol:
 
Član
Marko, mogao bi ovakvih tipova naći brdo.... svi imaju maximalnu opremu i svi troše ko upaljač, i svi su u savršenom stanju, nikome ništa nefali
 
Član
sto se tice ove mecke, ako se nevaram kod nje je sestak redni motor od tri litra, sa zelom bii se slozio trosi ko dobar benzinac...
 
Član
Kad sam dogovarao jednu zamjenu tip tvrdi da auto nema packe nakon 10 godina vožnje po BiH ulicama, kao da ga je po salonu vozao. Kad sam ga uživo vidio samo sam dao žmigava i napravio polukružno.
Kad goć prodajem pa kad me pitaju za stanje limarije kažem, vidljivi tragovi korištenja.
 
Član
apostol je napisao(la):
Kad sam dogovarao jednu zamjenu tip tvrdi da auto nema packe nakon 10 godina vožnje po BiH ulicama, kao da ga je po salonu vozao. Kad sam ga uživo vidio samo sam dao žmigava i napravio polukružno.
Kad goć prodajem pa kad me pitaju za stanje limarije kažem, vidljivi tragovi korištenja.

i kad kazu nikad farban, a auto 25 i vise godina staro, ljudi sestice golfove poceli farabat
 
Član
ne razumijem takve ljude, pa sta ima od toga sto slaze, dodje i pogledas i savakako ces e uvjeriti da laze, samo gubi svoje i tudje vrijeme...
 
Top