PIK fails

PIK fails

IGY

Član
ja ne shvatam vise svrhu ove teme, krneuli ste sa nekim provalama da bi na kraju zaradzivali pik kredit, ljudska pohlepa nema granice.....
 
kavaz je napisao(la):
A jel vi koji prijavljujete uopste prodajete nesto ili to onako da se nadje kredita ?

meni stvarno treba ovaj pik kredit jer prodajem auta pa ih pomocu pik kredita promovisem...a inace sam se nadavo para za dopunjavanje pik kredita pa mi je ovako dosta povoljnije :lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
ja ne shvatam vise svrhu ove teme, krneuli ste sa nekim provalama da bi na kraju zaradzivali pik kredit, ljudska pohlepa nema granice.....

upravo kao sto igy rece, dajte ljudi da se smijemo, jbo ga pik kredit
 

IGY

Član
vlado_jaje80 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
A jel vi koji prijavljujete uopste prodajete nesto ili to onako da se nadje kredita ?

meni stvarno treba ovaj pik kredit jer prodajem auta pa ih pomocu pik kredita promovisem...a inace sam se nadavo para za dopunjavanje pik kredita pa mi je ovako dosta povoljnije :lol:

svi bi nesto za dzaba, da se zaradi sto vise, a nema veze sto recimo se nekome obrise oglas, kao meni par puta su mi ibizu brisali iz oglasa, kao pise slike sa neta lazan oglas itd, i na kraju uslikam mobitelom i tako se i prodala..... :lol:
 
IGY trebao bi ti pobrisat par zadnjih stranica jer vidim sve prijavljivanje...Jebi ga bio i ja ukljucen ali stvarno tema izgubila smisao.
 
IGY je napisao(la):
vlado_jaje80 je napisao(la):
kavaz je napisao(la):
A jel vi koji prijavljujete uopste prodajete nesto ili to onako da se nadje kredita ?

meni stvarno treba ovaj pik kredit jer prodajem auta pa ih pomocu pik kredita promovisem...a inace sam se nadavo para za dopunjavanje pik kredita pa mi je ovako dosta povoljnije :lol:

svi bi nesto za dzaba, da se zaradi sto vise, a nema veze sto recimo se nekome obrise oglas, kao meni par puta su mi ibizu brisali iz oglasa, kao pise slike sa neta lazan oglas itd, i na kraju uslikam mobitelom i tako se i prodala..... :lol:

sve sto dzaba dodje dobro dodje;) ovi u pik administraciji bi trebali nekako skontat koji je pravi oglas koji nije da se onda ne desavaju te stvari da se brisu ispravni oglasi par puta su i meni izbrisali sponzorisani artikal ...i ja im se zalio malo "grublje" i dobio ban:icon_smile:
 

IGY

Član
pa bi, trebalo bi napraviti nesto kao tipa da svaki oglas moraju odobriti, i onda bi to bilo sve pod konac, a da bi to uradili moraju zaposliti hrpu ljudi, da bi platili hrpu ljudi, treba im jos veca hrpa para, a da bi skupili hrpu para trebali bi naplacivati svaki objavljeni oglas, i onda bi mi bosanceorsi rekli ma jebo to kad ja moram platiti.....
svugdje u svijetu se oglasi naplacuju samo kod nas ljudi traze nesto dzabe zbog toga i propadamo
 
Član
qta4sb3mi6f9vsavlltv.jpg


:lol::lol::lol::lol:
 
Top