PIK fails

PIK fails

Član
polovno duze, polovnjak blatobran 450km to je, nov kosta toliko ako ne i manje :D usput i nov nije vise od 250-300km jer ako je on 450km polovan znaci nov je oko 900-1000km, koliko su onda vrata 4-5000km ako cemo gledati po utrosenom limu i utrosenom radu fabrike. Taj njegov blatobran vrijedi oko 200km brat bratu :) i hajmo dalje sa Fail :)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
polovno duze, polovnjak blatobran 450km to je, nov kosta toliko ako ne i manje :D usput i nov nije vise od 250-300km jer ako je on 450km polovan znaci nov je oko 900-1000km, koliko su onda vrata 4-5000km ako cemo gledati po utrosenom limu i utrosenom radu fabrike. Taj njegov blatobran vrijedi oko 200km brat bratu :) i hajmo dalje sa Fail :)

Cijena po meni nije nikakav fail , veci su fail ljudi koji kupuju po toj cijeni...
uopceno govorim ne u vezi ovog :)
 
Član
RS TURBO je napisao(la):
cisti laznjak :cool:
Gle opisa :lol: "VOZIO JE NA LIZINGU KOJE ZELI DA SE DOVEZE" :lol:

http://www.pik.ba/artikal/3161493/motorka-homolite/

Htino je nema sta, a i cijena je hitna isto :lol: pa novu za te pare ja sebi kupio, tacnije 150km na akciji :lol:



Gdje ima bogati nova za 150 maraka, ja jeftiniju ispod 300 nisam nigdje našao.
 
ima ima kineske za 125 KM koliko hoces komada jos nove a klip cilindar za tu kinesku kosta 20KM
bolje kupit Kinesku jer ima za njih dijelova nego ovu ja nikad cuo za ovu marku :icon_rolleyes:
 
Član
ernadhusic je napisao(la):
ima ima kineske za 125 KM koliko hoces komada jos nove a klip cilindar za tu kinesku kosta 20KM
bolje kupit Kinesku jer ima za njih dijelova nego ovu ja nikad cuo za ovu marku :icon_rolleyes:

Einhell za 150km kupljena na akciji a imam i neku kinesku i dosada je ispilala 50m drva bez ikakvih kvarova :lol:
 
Član
Aha, zato mi je to bilo čudno, najeftiniju koju sam ja našao je Villager za 294 marke, a Still i Husqvarna su oko 450-500.
 
upravo to i hocu da kazem kupis Kineskinju ispilas cirka 20 metara drva i baci a ne platis STIHL 500 KM pa kad ode elektronika ode i 160KM mislim ko ne radi puno s njima tj. ispila si zimnicu svake godine vrijedi para i ona Kineska ;)

btw. Einhel je smece ko nezna palit more je odma pokvarit puknu capice na špagi i moreš se hebat :lol:
 
Član
528814_10150761902924670_36737889669_9380195_314739103_n.jpg
 
Član
Da se vratimo na PIK FAIL :)
:lol: najbolja skoda na piku daleko :lol: nema sta, sve je co'ek pregledao skode na piku redom i "zakljucio" da je njegova najbolja na piku, da bolje od njegove nema :cool: :lol: opet, ne radi se o autu nego o naslovu njegovog artikla :cool:
Sta sve ljudi nece napisati samo da privuku paznju :D
http://www.pik.ba/artikal/2115060/skoda-fabia-1-9-sdi-najbolja-skoda-na-pik-u/
 
Član
Vratimo se failovima, nekome je to fail, nekome nije, nije ni meni svaki vic smješan pa šta.

:icon_exclaim:
 
Top