PIK fails

PIK fails

ArminM je napisao(la):
ne mrzim audi definitivno, ali brate kad se jebena dvica moze prodavati po cijeni od 4-5k zasto onda audi ne bi mogao
vidi samo stanje auta i sve ce ti bit jasno, u ovom stanju definitivno vrijedi ovih para

sa ovom usporedbom i razmisljanjem se slazem, definitivno... ali realno gledajuci, kod nas malo ko cijeni ova auta... i ja imam jednog, samo sedan... volim ova auta ali samo kazem da ga po ovoj cijeni u Bosni nece prodati 99%... jer narodu samo spomeni Gof i sve si mu rekao... jbg... ali dobro si rekao, nije ovom autu mjesto ovdje ali et vec kad sam ga stavio neka ga :icon_smile:
 
Kadjo mi djeluje ko photoshop, a Audi nidje veze da bude u ovoj temi, RM-ice na njemu, djeluje bas ocuvan, sto da ne 7200
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Kadjo mi djeluje ko photoshop, a Audi nidje veze da bude u ovoj temi, auto ocuvano, RM-ice na njemu, djeluje bas ocuvan, sto da ne 7200

Ne djeluje, nego je ps 100000%, a nalaze se i golfovi po 5k u temi, što nebi mog'o i audi od 7k
Auto jest extra i očuvan i sve, ali kao što je već rek'o Firelles, što je previše previše, ipak možeš uzeti b4 za ove pare koji je 10 godina mlađi
 
Ne kontate vi neke stvari haman. Jebo b4 mladji 10 godina ako je razvaljen. Ne znam zasto narod ocuvanost definise godistem, pa ima auta starih 20 godina ocuvanijih od "novih" koji su 2000+ godiste.
 
Član
Evo već kada smo kod očuvanosti, jel nešto lošije izgleda ovaj b4 http://www.pik.ba/artikal/1549912/audi-b4-1-9-tdi-reg-do-04-2012/ za iste pare
 
erol_brcak je napisao(la):
Ne kontate vi neke stvari haman. Jebo b4 mladji 10 godina ako je razvaljen. Ne znam zasto narod ocuvanost definise godistem, pa ima auta starih 20 godina ocuvanijih od "novih" koji su 2000+ godiste.

Ma jarane i covjek kad ostari, star je uz sve botoxe i raznorazne preparate koji podmladjuju... obozavam audi, njihov sam fan covjece i zato ti mogu reci na ovu temu... volim sto covjek zna cijeniti audija i neka je digo cijenu... vidio sam na piku, jedan covjek je digao audiju 90ki cijenu 5k isti kao moj... god, oprema sve... i moj je ocuvan i sve i mozes ti njega cijeniti i 10k ali kad u ocima drugih ljudi ne vrijedi dzaba ti je... kad ga prodajes, prodajes ga drugome nisi sebi... nemora znaciti da je auto 10 god mladje i da je razvaljeno... ha ya

ali oko jednog se definitivno slazemo, audi je predobro ocuvan i extra je i cijena je OK ali da vidis sta sve ljudi nude u zamjenu, neke krseve.. toliko o vrijednosti auta kod nas ;)
 
A po cemu vi zakljucujete da su ovi Audi ocuvani,jeste li ih isli licno gledali?Kolko ja vidim dobro su ofarbani,ispolirani i oprani,nista vise ne vidim.
Moze bit koliko hoces ocuvan,al to nije razlog da ga platis 2-3 put njegovu vrijednost.
 
BlackPrince86 je napisao(la):
A po cemu vi zakljucujete da su ovi Audi ocuvani,jeste li ih isli licno gledali?Kolko ja vidim dobro su ofarbani,ispolirani i oprani,nista vise ne vidim.
Moze bit koliko hoces ocuvan,al to nije razlog da ga platis 2-3 put njegovu vrijednost.

OK, mozda ali uzmimo npr. i druge marke auta koje se isto tako rangiraju kao pouzdana, ocuvana i vrijedna auta.. npr. Golf II... koji je vec davno u penziji ali ga ljudi cijene nenormalno.. pa u Austriji poklanjaju takva auta, ne vrijede ni 300eur a kod nas 2000eur... pa gdje to ima... i ima jos takvih primjera, da ne nabrajam.. u ovih i drugih audija je pocincani lim i puno duze mogu trajati nego obicni limovi sto bi sa aspekta starosti vozila trebalo imati prednost u odnosu na druga vozila.. cijena je malo visoka ali ocuvanost auta nemozemo ni ti ni ja suditi dok ga ne vidimo, ali pretpostavljamo na osnovu izgleda ;)

:icon_exclaim:
 
Član
sta lik uradi od dizajnerskog remek djela, posebno pragovi ocajno
http://www.pik.ba/artikal/1550193/peugeot-406-coupe-2-0-16v-99kw-benzin/
:lol::icon_mad:
 
Član
406-ca taxi stil :D meni inace pravo fin auto, ima u ze jedan srebreni, mada ofarbao mu haubu u crno i te neke nabudjene detalje... nezz, nije to to...
 
Član
Ja bi radje uzeo ovog GT nego B4, ako je ovo auto u ovakom stanju sigurno vrijedi. Nebi nikoga uvrijedio, ali sam 80 u top stanju prodao za 2500, tako da po meni audi nije precjenjen nego mi samo neznamo cijenit aute.
 
kaseljxxx je napisao(la):
Ja bi radje uzeo ovog GT nego B4, ako je ovo auto u ovakom stanju sigurno vrijedi. Nebi nikoga uvrijedio, ali sam 80 u top stanju prodao za 2500, tako da po meni audi nije precjenjen nego mi samo neznamo cijenit aute.

upravo tako ;)
 
Član
FirellesMonster je napisao(la):
OK, mozda ali uzmimo npr. i druge marke auta koje se isto tako rangiraju kao pouzdana, ocuvana i vrijedna auta.. npr. Golf II... koji je vec davno u penziji ali ga ljudi cijene nenormalno.. pa u Austriji poklanjaju takva auta, ne vrijede ni 300eur a kod nas 2000eur... pa gdje to ima... i ima jos takvih primjera, da ne nabrajam.. u ovih i drugih audija je pocincani lim i puno duze mogu trajati nego obicni limovi sto bi sa aspekta starosti vozila trebalo imati prednost u odnosu na druga vozila.. cijena je malo visoka ali ocuvanost auta nemozemo ni ti ni ja suditi dok ga ne vidimo, ali pretpostavljamo na osnovu izgleda ;)

:icon_exclaim:
Dobro,sto se tice G2 kod nas je on na cijeni zato sto ih ima puno pa su djelovi lako dostupni i jeftini a izdrzljiv je tako da je auto puno prakticnije imati i odrzavati nego npr neku Lanciu istog godista,nije to stvar ljubavi,u Srbiji je iz istog razloga Yugo dosta cijenjen i skuplji nego kod nas,a vani su cjenjeni modeli tih auta sa malo predjenih kilometara i malo posebniji,npr ona duja GTI sto je presla svega 50 ak tisuca km(stavljena na temu" old vw never die" )kosta na mobileu vise tisuca eura.Kec gti je isto doboga skup ako je ocuvan ali jbga u nas je skuplji dobar 1.6 dizel.
 
GTI FAN je napisao(la):
FirellesMonster je napisao(la):
OK, mozda ali uzmimo npr. i druge marke auta koje se isto tako rangiraju kao pouzdana, ocuvana i vrijedna auta.. npr. Golf II... koji je vec davno u penziji ali ga ljudi cijene nenormalno.. pa u Austriji poklanjaju takva auta, ne vrijede ni 300eur a kod nas 2000eur... pa gdje to ima... i ima jos takvih primjera, da ne nabrajam.. u ovih i drugih audija je pocincani lim i puno duze mogu trajati nego obicni limovi sto bi sa aspekta starosti vozila trebalo imati prednost u odnosu na druga vozila.. cijena je malo visoka ali ocuvanost auta nemozemo ni ti ni ja suditi dok ga ne vidimo, ali pretpostavljamo na osnovu izgleda ;)

:icon_exclaim:
Dobro,sto se tice G2 kod nas je on na cijeni zato sto ih ima puno pa su djelovi lako dostupni i jeftini a izdrzljiv je tako da je auto puno prakticnije imati i odrzavati nego npr neku Lanciu istog godista,nije to stvar ljubavi,u Srbiji je iz istog razloga Yugo dosta cijenjen i skuplji nego kod nas,a vani su cjenjeni modeli tih auta sa malo predjenih kilometara i malo posebniji,npr ona duja GTI sto je presla svega 50 ak tisuca km(stavljena na temu" old vw never die" )kosta na mobileu vise tisuca eura.Kec gti je isto doboga skup ako je ocuvan ali jbga u nas je skuplji dobar 1.6 dizel.

mah svako auto ce trajati ako se ne ponasas krkanski prema njemu... a poznato je da mi bosanci slabo znamo ocijeniti sta valja a sta ne, to je svima jasno... ali da ne odemo u offtopic, da se vratimo na temu... jbg ovom raspravom necemo nista rijesiti ;)
 
Top